Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 16

Téma: 76. pravidelný pražský sraz ce4you :: Praha, 17. března 2012, Sonno di Forno

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Pořád je to stejné (kromě data a pořadí srazu), tak jen stručně, pro pořádek...

Zvu vás na další setkání příznivců mobilních zařízení všech velikostí, tvarů i OS na 76. pravidelný pražský sraz ce4you, který se bude konat v sobotu 17. března 2012 od 14 hodin v pizzeria & restaurant Sonno di Forno, Pod Pekárnami 7, Praha 9 - Vysočany, tel: 283 893 422 (mapa).

Chcete-li něco odborného diskutovat či poradit, přijďte raději do 18. hodiny a napište to do tohoto vlákna. Jako vždy budete mít možnost prohlédnout si zařízení, příslušenství, softy..... něco zakousnout a trošku popít. Na sraz může přijít každý, nejde o žádnou uzavřenou společnost vyvolených. Podmínkami jsou jen zájem o mobilní zařízen a peníze na zaplacení konzumace.

Srazy se dělají pro vzájemnou výměnu poznatků a zkušeností. Doporučuji především nováčkům, kteří nejen s mobilními zařízeními začínají (nebo by chtěli začít) a potřebují poradit či jen "naťuknout" a stejně tak i těm, kteří zvažují nákup nějakého zařízení nebo příslušenství.

Více informací ke srazům v roce 2012 najdete v této diskuzi, zde nebo tady. Je-li něco najasné, zeptejte se v tomto vlákně, napište soukromou zprávu nebo napište e-mail.

A na závěr opět prosba:
    Registrace/přihlášení není nutné, ale pokud chcete přijít, prosím, dejte nějakou formou (zde ve vláknu, soukromou zprávou (SZ) nebo emajlem) vědět, že dorazíte. Je to kvůli rezervaci přibližného počtu míst. Děkuji

Seznam přihlášených účastníků:
    1. iZdeněk iMalinský
    2. Velvet + Krabička
    4. hajekm
    5. mrak1969
    6. Čestmír Horák

Čestný člen Avatar uživatele Velvet
    Registrace
    Jun 2005

Jako obvykle...

Kdyby někdo dotáhl HTC One X, bylo by to fajn...sice jsem ho měla v ruce na CeBITu, ale neměla jsem moc času, tak bych se ráda mrkla ještě jednou...je to můj horký kandidát na nový telefon

Registrace
    Mar 2004

Horký kandidát - to jako že se přehřívá, jó? :O Inu, proč ne - v zimě se to hodí.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jul 2003

Ahoj,
    počasí bude už skoro na zahrádku:-) takže se taky hlásím...

Milan

Registrace
    Mar 2004

OK
    Milanovi jsem zamluvil spešl místo na zahrádce. My ostatní budeme zbaběle v teple.

Registrace
    Jun 2005

To víš, je v tom nVidia

Nováček
    Registrace
    Jan 2007

Ahoj všem, koukám že bude opět staré a silné jádro , též přijdu a tak tedy Zdeňku se mnou počítejte... mrak1969

Registrace
    Mar 2004

Tak budeme venku na lavičkách? edit na zahrádce

Jinak od příště zrušíme hlášení - stejně chodí stále stejný lidi ve stejném počtu.

Registrace
    Mar 2004

Dotaz: bude na srazu někdo, kdo se vyzná trošku víc ve facebooku? Potřebuji nastavit "firemní" kámošův profil tak, aby ho viděl každý, tedy i ten, kdo nemá registraci/není přihlášený na fb.

Registrace
    Jun 2005

To by nemělo být zas tak těžké...

Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od Velvet
    To by nemělo být zas tak těžké...
    Jejda, zapomněl jsem se včera zeptat.(

Takže další sraz bude grafikonu 19.května. Doufejme, že už bude wi-fina a pokud bude hezky, mohli bychom sedět venku = vzadu na zahrádce (bude-li to možné kvůli rekonstrukci :? ).

Když se to povede, tak sem loudnu pár fotek. Ani se nepamatuji, že jsem fotil.

EDIT: Kupodivu se mi to povedlo.

EDIT 2: Všimli jste si, že kromě velkého jídeláku byla možnost výběru 1 polévky a 3 hotovek z víkendového menu?
    Připojené obrázky Připojené obrázky

Registrace
    Mar 2004

:!: A ještě jsem zapomněl toto důležité sdělení: :!:

Protože budoucnost ce4you je zatím nejasná a v případě jeho pokračování není jisté, zda případný nový majitel bude příznivě nakloněn k našim srazovým aktivitám, zvažoval jsem nad několika možnostmi svolávání se:

1. Zachování místa a pravidel termínů V každém případě ponecháme i v dalších letech letošní výběr termínů = 3.sobota v lichém měsíci (6 x ročně po výplatě/důchodu). Pokud se nás dort nebude chtít zbavit, Sonno di Forno je myslím dobrá volba i do dalších let. Ale jak jsem již mnohokrát psal: změně se nebráním.

2. Sociální sítě Klubová stránka na Facebooku, G+ a pod.

3. Upozornění / pozvánka E-mailem Zdeněček vám pošle mailíka, že bude další sraz.

Někdo mi říkal, že nefunguje upozorňování e-mailem na novou SZ nebo na nový příspěvek ve sledovaném vláknu/fóru, takže pokud chcete být informování mailem, pošlete mi svou, na které chcete být informováni: zdenek.malinsky zavináč ce4you.cz (místo ce4you můžete použít i centrum či eoutlook)

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Trosku jsem zabloudil a koukam, ze i po tolika letech srazy stale bezi a chodi na ne vesmes stejni lide.. Klobouk dolu. :yes:

Registrace
    Jun 2005

To jsou zase fotky...
    Mně je to jedno, jsem klidně i pro skupinu na FB/G+ ...a jinak kontakt na mě máš

Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od Miloš Strouhal
    Trosku jsem zabloudil a koukam, ze i po tolika letech srazy stale bezi a chodi na ne vesmes stejni lide.. Klobouk dolu. :yes:
    Klidně se někdy stav.

To jsou zase fotky...
    Vůbec nevím, kdo to fotil. Ale jelikož to bylo v mém iPhonu a já vyfocený nejsem, tak z toho dedikuji, že nejspíše já. :? ops:

Mně je to jedno, jsem klidně i pro skupinu na FB/G+ ...a jinak kontakt na mě máš
    Mám. To bylo hlavně pro ostatní a ty, kteří tentokrát absentovali.

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 17-09-2012, 15:30
  2. Reakcí: 13
    Poslední příspěvek: 23-07-2012, 10:04
  3. Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 30-05-2012, 10:30
  4. Reakcí: 11
    Poslední příspěvek: 23-01-2012, 11:49
  5. Reakcí: 16
    Poslední příspěvek: 07-03-2011, 10:56