Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

problém s BT HF

Zdeno_ce4you (291)|14.2.2012 20:59
prosím o radu:
V autě mám originál HF integrovanou v rádiu ( renault scenic 2 ). Telefon se normálně spáruje a vypadá to OK, ale nelze uskutečnit hovor. Telefon zvoní, na displeji rádia naskočí na malinkou chvilku možnost ukončit hovor, ale hned to zmizí a nejde nic dělat.
Tento stav je i pokud chci volat já. Telefon se tváří, že je připojen s HF, ale zvuk do repráků nejde a ani mikrofon nefujguje.
Zjistil jsem, že chyba není v autě, ale ve verzi ROM v telefonu. Pokud nahodím do svého HTC TP2 originál ROM, tak vše funguje.
Jenže v tu chvíli je telefon nepoužitelný ( neustále sekání zamrzání atd. a ta rychlost, no prostě děs.)
Používal jsem KWBR, ale s tou to právě nejde. Jdu otestovat Energy, ale chci se zeptat:
nenapadá někoho v čem by mohl být zakopaný pes?
jaké nastavení by mohlo být jinak KWBR vs original ROM?
Díky za nápady.
Sako verife (476)|15.2.2012 18:16
mě BT házelo chyby, i když je to úplně něco jiného než tvůj problém. Nicméně můj problém to vyřešilo.
Hází ti to nějakou chybu? Možná zkus jinou ROM, případně se informuj u tvůrce ROM
Sako verife (476)|15.2.2012 18:17
rovnou zašlu mé řešení mého problému:

Pokud jste nainstalovali TomTom 7 do svého HTC, zjistili jste, že vám přestal po resetu fungovat Bluetooth. Po spuštění zařízení to psalo chybu "BttrayCE is not a valid program" a Bluetooth nešel zapnout. Tento problém je způsobený při instalaci TomTom 7, kdy se do adresáře "Windows" v HTC ukládají soubory "BtSdkCE30.dll", "BtCoreIf.dll" a "ttn6bt2003.dll". Tyto soubory stačí smazat, zařízení restartovat a Bluetooth by měl fungovat.




mě nejdřív taky nešel smazat BtCoreIf..smazala jsem jenom další dva.po restartování BT stále nešel,ale BtCoreIf už šel smatat..po druhém restartování vše OK
Zdeno_ce4you (291)|15.2.2012 22:18
[quote=Sako verife]mě BT házelo chyby, i když je to úplně něco jiného než tvůj problém. Nicméně můj problém to vyřešilo.
Hází ti to nějakou chybu? Možná zkus jinou ROM, případně se informuj u tvůrce ROM[/quote]

Jinou ROM jsem právě zkoušel.
KWBR - nefunguje
Jackos EVO - nefunguje
Energy - nefunguje
je jedno jestli je to WM 6.5 nebo 6.5.x

tak hurá... Jackos S3 SleekBASIC 1.7.0 ( start nahoře ) funguje