Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: problém s BT HF

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2004

prosím o radu:
    V autě mám originál HF integrovanou v rádiu ( renault scenic 2 ). Telefon se normálně spáruje a vypadá to OK, ale nelze uskutečnit hovor. Telefon zvoní, na displeji rádia naskočí na malinkou chvilku možnost ukončit hovor, ale hned to zmizí a nejde nic dělat.
    Tento stav je i pokud chci volat já. Telefon se tváří, že je připojen s HF, ale zvuk do repráků nejde a ani mikrofon nefujguje.
    Zjistil jsem, že chyba není v autě, ale ve verzi ROM v telefonu. Pokud nahodím do svého HTC TP2 originál ROM, tak vše funguje.
    Jenže v tu chvíli je telefon nepoužitelný ( neustále sekání zamrzání atd. a ta rychlost, no prostě děs.)
    Používal jsem KWBR, ale s tou to právě nejde. Jdu otestovat Energy, ale chci se zeptat:
    nenapadá někoho v čem by mohl být zakopaný pes?
    jaké nastavení by mohlo být jinak KWBR vs original ROM?
    Díky za nápady.
    Odpovídat lze po přihlášení

Obyvatel SMob
    Registrace
    Aug 2005

mě BT házelo chyby, i když je to úplně něco jiného než tvůj problém. Nicméně můj problém to vyřešilo.
    Hází ti to nějakou chybu? Možná zkus jinou ROM, případně se informuj u tvůrce ROM

Obyvatel SMob
    Registrace
    Aug 2005

rovnou zašlu mé řešení mého problému:

Pokud jste nainstalovali TomTom 7 do svého HTC, zjistili jste, že vám přestal po resetu fungovat Bluetooth. Po spuštění zařízení to psalo chybu "BttrayCE is not a valid program" a Bluetooth nešel zapnout. Tento problém je způsobený při instalaci TomTom 7, kdy se do adresáře "Windows" v HTC ukládají soubory "BtSdkCE30.dll", "BtCoreIf.dll" a "ttn6bt2003.dll". Tyto soubory stačí smazat, zařízení restartovat a Bluetooth by měl fungovat.

mě nejdřív taky nešel smazat BtCoreIf..smazala jsem jenom další dva.po restartování BT stále nešel,ale BtCoreIf už šel smatat..po druhém restartování vše OK

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2004

Citace Původně odesláno od Sako verife
    mě BT házelo chyby, i když je to úplně něco jiného než tvůj problém. Nicméně můj problém to vyřešilo.
    Hází ti to nějakou chybu? Možná zkus jinou ROM, případně se informuj u tvůrce ROM
    Jinou ROM jsem právě zkoušel.
    KWBR - nefunguje
    Jackos EVO - nefunguje
    Energy - nefunguje
    je jedno jestli je to WM 6.5 nebo 6.5.x

tak hurá... Jackos S3 SleekBASIC 1.7.0 ( start nahoře ) funguje

Podobná témata

1. Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 23-04-2010, 10:26
  2. Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 24-02-2007, 12:31