Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

certifikaty

jozor (2)|4.2.2012 16:29
Dobrý deň, mám s tým telefonom problem pripojit sa na free Wifi, nikdy ma nepripojo, aj ked siete Wifi vidí aj nadvazuje snimi kontakt ale pripojenie sa nikdy neudeje:-)
A druhý problem ked osm chcel nainštalovat Java aplikáciu Trekbuddy ktorá pozostáva z dvoch suborob .jad a .jar tak mi to vyhodí hlášku o neplatnom certifikate a skončí. Trekbuddy som už inštaloval na veľa telefonov aj Samsungov ale s takýmto problemom som sa ešte nestretol?
mám WM 6.1 Build 21006.1.5.74

a okrem toho mi neukazuje vpravo hore stav baterie a v settingds neviem nájst nastavenie USB ako velkokapacitne zariadenie, ako sa dá vypnut Widget aby som mal len Windowsácke prostredie?
Zdenek Malinsky (9781)|5.2.2012 17:12
ad wi-fi
Zkus udělat soft reset, restartuj wifinu (lze-li). Podívej se do nastavení wi-fi na PDA, zda jsi si tam něco nepřenastavil špatně. To, že je wifina free ještě neznamená, že se k ní můžeš připojit. Může to být blokované a povolené třeba jen určité MAC adresy - tedy z jiného zařízení se k tomu připojíš?

Zkus (přinejhorším)tuhle aplikaci.

ad java
Jaká hláška přesně? Podporuje ta aplikace vůbec WM?

ad widgety, ikony

Koukni sem a sem.
jozor (2)|9.2.2012 20:09
Volal som do samsungu tam mi tiež poradili spravit reset na tovarenbske nastavenie, aj som ho spravil cez nejaký číselný kod čo mi nadiktovali, ale nič som nedosiahol, na Wifi sa aj tak nepripojim a ešte mi aj zmizol odtial Igo 8 a Trekbuddy stale nejde inštalovať píše to presne toto: "Trekbuddy cannot be installed. The trusted certificate used to authorize the application has expired. Contact your application provider to correct this situation" čo stým drahy telefon a ani na Wifi sa nevie pripojit a ani navigaciu nedovoli nainštalovat:((
Zdenek Malinsky (9781)|11.2.2012 08:01
Psal jsem soft reset = restart, ne hard reset = tovární nastavení. Zálohu jsi si určitě neudělal, že?

Wi-Fi
Zopakuji: Podívej se do nastavení wi-fi na PDA. Zkus zvýšit výkon.
To, že je wifina free ještě neznamená, že se k ní můžeš připojit. Může to být blokované a povolené třeba jen určité MAC adresy. - Z jiného zařízení se k tomu připojíš?

Trekbuddy
Vždyť je to tam napsané: Obraťte se na poskytovatele aplikace k nápravě této situace, tj. mrkni na web výrobce do fóra nebo jim rovnou napiš.