Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Kitchen - GreenTopaz CZ ROM (HTC D2 | WM 6.5.x | Sense 2.5 CHT...) [Předávám štafetu a končím]

neobit (122)|3.2.2012 18:18

Tak Vážení přátelé...nebudu to nějak rozmazávat...
Vy, kdo jste používali nebo snad ještě používáte moji GreenTopazROM pro Diamond 2 víte, že jsem skončil s "vývojem", PDAčka se zbavil a už jsem dneska "někde jinde" (ano, je to zelený a má to tykadýlka).
Jak jsem tak trochu (trošilinku) slíbil, dávám sem k dispozici kitchen GreenTopaz ROM, která je - a pořád to opakuju - postavena na kitchen EržikyD2. Trochu jsem tomu dal "štábní kulturu" a řádně tam vše probral, aby se v tom vyznalo nejenom prase, ale i kdokoliv jinej ;)
Je to už nějakej čas, co jsem s tím praštil, ale mělo by to všechno fungovat a dá se na tom snad i stavět dál (i když nevím co víc tam udělat). Já už nemám případný chyby jak ověřit.
Takže to sem prostě dávám bez záruky a nechci tu řešit věci typu "Mě to nefunguje, sprav to..."...já už nic nespravím, já už nemám testovací přístroj ;) Pokud něco nebude šlapat, není problém si to v kitchen opravit, doplnit...doladit...to už je na vás. Pokud vám to nepůjde, radši toho snad nechte...je to někdy vážně o nervy a to si na svědomí nevezmu ;)

Do balíku jsem přidal adresář s bonusem (ERPE_BONUS)...jsou tam tapety, vyzvánění, zdrojový soubory Photoshopu s případnou mojí originální grafikou a nakonec i nějaký ty Tools - nástroje, který se třeba budou hodit. Prostě jsem to všechno zabalil a přidal...přece si to nenechám, když to už nepotřebuju :(

[color=red]TÍMTO TEDY PŘEDÁVÁM ŠTAFETOVÝ KOLÍK. BERTE NEBO NECHTE BÝT.
JE TO ZDARMA, JE TO BEZ ZÁRUKY A BEZ PODPORY. BERTE TO TAK PROSÍM.[/color]


[h]Takže kdo má zájem, stahuje ZDE.[/h]

Adow (1267)|3.2.2012 22:17
Tak já za všechny děkuju - sám si z toho pár balíčků vezmu a třeba ještě udělám nějaký menší update Eržiky. Ikdyž s tou mou motivací to silně pokulhává :D
neobit (122)|4.2.2012 11:09
No já budu jen rád, když to neumře :) A jestli to ještě navíc třeba trošku pomůže Eržice...no tak to už je prostě sen! :)
Snad se té kitchen nevylekáš...něco jsem i odmazal, protože to pro mě dlouho byl jen "outěžek"...no ale snad se z toho dá ještě něco vykřesat k životu...poslední chvíle kuchtění byl už jeden velkej binec...už mě to prostě nebavilo ;)

Hodně štěstí...hádám, že pár lidí bude ještě hodně rádo ;)