Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Stahování obrázků

versicht_ce4you (11)|26.8.2004 13:56
Dobrý den, potřebuju nutně stáhnout z internetu nějaké obrázky, ale PIE to neumí, potřebuji tedy nějaký jiný program, nebo nádstavbu na PIE. Jsem ale na dovolené a nemám přístup k stolnímu PC, takže to musí být stáhnutelné přez PDA a měl by to být freeware nebo skušební verze. Děkuji za odpovědi. Velmi to spěchá. Krátký Jakub
Miloš Strouhal (3997)|26.8.2004 14:13
..pokud by sis pořídil "nadstavbu" PIE zvanou "Multi Internet Explorer",je v ní mimo jiné také funkce "save image as" a "save web page as" .. Chodí to víceméně dobře.:yes: Můžu ti "cab" této utilitky zaslat mejlem,ale je to 15ti denní trial..
versicht_ce4you (11)|26.8.2004 14:28
dík, můj mail je kratkajakub@seznam.cz nevadí že tobude fungovat jen 15 dnů, hlavně abych to mohl stáhnout přez PDA a rovnou i nainstalovat
Martin Hanzal (132)|26.8.2004 14:47
Na nějaký trialy se vykašli a nainstaluj (překopíruj si to PDA) ftxPBrowser - vyber si tu správnou verzi pro tvůj systém! a můžeš v klidu ukládat obrázky.
Miloš Strouhal (3997)|26.8.2004 15:04
versicht_ce4you (11)|26.8.2004 20:54
[QUOTE="Martin Hanzal"]Na nějaký trialy se vykašli a nainstaluj (překopíruj si to PDA) ftxPBrowser - vyber si tu správnou verzi pro tvůj systém! a můžeš v klidu ukládat obrázky.[/QUOTE]
jsem ten prográmek stáhnul a nainstaloval ze zdejší sekce freeware, ale za boha jsem nepřišel na to jak ukládat obrázky. Mám špatnou verzi, nebo jsem jen agor a nevím jak na to?
PavelR. (2184)|26.8.2004 22:03
[QUOTE="versicht"]
jsem ten prográmek stáhnul a nainstaloval ze zdejší sekce freeware, ale za boha jsem nepřišel na to jak ukládat obrázky. Mám špatnou verzi, nebo jsem jen agor a nevím jak na to?
[/QUOTE]

... stačí podržet stylus na obrázku a pop-up menu vybrat položku "Save Image As" (verze 0.1e)...

PavelR.
bobo.4150.sk (176)|3.1.2005 11:45
Tak tiež som z toho magor. Ako skúšam, tak skúšam, ani jedna z verzií ftxPBrowser mi neponúkne pri pop-up menu možnosť save image ani nič podobné... Mal som verzie 0.1e, 0.1k a teraz 0.1q. A nič. Na ilustráciu posielam screen capture...:?:

karlic (707)|16.1.2005 09:33
Jak stahnout MDA3jkou CAB?

Snazim se stahnot tohle http://test.leonberger.ru/downloads/wince/notem.ppc2003_arm.cab a vzdy se to v Pocktu zacne otvirat. Jak na to?
Pavlucha (1496)|16.1.2005 10:12
[QUOTE="karlic"]Jak stahnout MDA3jkou CAB?

Snazim se stahnot tohle http://test.leonberger.ru/downloads/wince/notem.ppc2003_arm.cab a vzdy se to v Pocktu zacne otvirat. Jak na to?[/QUOTE]

No, běžně se to dělá tak, že se po vyskočení prvního dialogového okna ODŠKRTNE "Open file after download" (Otevřít soubor po stažení). ;)
Že by to měla MDAIII jinak?
PavelR. (2184)|16.1.2005 10:44
[QUOTE="karlic"]
Snazim se stahnot tohle http://test.leonberger.ru/downloads/wince/notem.ppc2003_arm.cab a vzdy se to v Pocktu zacne otvirat. Jak na to?[/QUOTE]

... já to dělám tak, že nechám celou stránku v PocketIE načíst a v Spb Pocket Plus použiju funkci Save as..., která mi ji uloží jako html soubor. Ten si pak najdu a přejmenuji zpět na cab. Funguje to bez problémů.

PavelR.

karlic (707)|16.1.2005 10:49
[QUOTE="Pavlucha"][QUOTE="karlic"]Jak stahnout MDA3jkou CAB?

Snazim se stahnot tohle http://test.leonberger.ru/downloads/wince/notem.ppc2003_arm.cab a vzdy se to v Pocktu zacne otvirat. Jak na to?[/QUOTE]

No, běžně se to dělá tak, že se po vyskočení prvního dialogového okna ODŠKRTNE "Open file after download" (Otevřít soubor po stažení). ;)
Že by to měla MDAIII jinak?[/QUOTE]

Nevím jestli to náhodou neudělalo Spb Pocket Plus , ale to dialogové okno tam nevyskakuje :(
karlic (707)|16.1.2005 10:57
[QUOTE="PavelR."][QUOTE="karlic"]
Snažím se stáhnout tohle http://test.leonberger.ru/downloads/wince/notem.ppc2003_arm.cab a vždy se to v Pocketu začne otvírat v IE. Jak na to?[/QUOTE]

... já to dělám tak, že nechám celou stránku v PocketIE načíst a v Spb Pocket Plus použiju funkci Save as..., která mi ji uloží jako html soubor. Ten si pak najdu a přejmenuji zpět na cab. Funguje to bez problémů.

PavelR.

[/QUOTE]

Jo takto to funguje, ale raději bych tam měl to dialogové okno. Nevíte někdo, v kterém registru to je nebo jak to nastavit?
Pavlucha (1496)|16.1.2005 11:02
[QUOTE="karlic"]Nevím jestli to náhodou neudělalo Spb Pocket Plus , ale to dialogové okno tam nevyskakuje :( [/QUOTE]

Tak jsem to zkoušel i bez Pocket Plus a máš pravdu, že se to rovnou otevře jako text. Myslel jsem předtím, že se ti to otevírá rovnou jako instalace ... sorry.
V tomhle případě funguje to, co výše popisuje PavelR.
PavelR. (2184)|16.1.2005 11:03
[QUOTE="karlic"]
Jo takto to funguje, ale raději bych tam měl to dialogové okno. Nevíte někdo, v kterém registru to je nebo jak to nastavit?[/QUOTE]

... no, ja bych jej chtěl taky, nicméně v PocketIE jiná možnost není. Nemám vyzkoušeno jak se stahování cabů chová např. v NetFrontu popř. jiných prohlížečích ...

PavelR.
Zdenek Malinsky (9781)|16.1.2005 11:11
Porad neni receno, k jakemu ucelu budou obrazky (stranka, text) pouzivany. Uplne primitivne lze pouzit (na text) v IE Tools>Select All Text>Copy a nasledne ulozit v Notesu nebo Wordu pomoci prikazu Paste.
Osobne toho vyuzivam u stranek, kde je text hodne do sirky a nechce se mi porad "sibovat" sem-tam.
Take lze pouzit Pocket Screen Capture (www.cetoolbox.com/PocketScreenCappture), ktery ulozi to, co prave mate na displeji. Obrazky se ukladaji do adresare Temp ve formatu BMP, vel. 225kB.
Pokud chcete obrazky upravit na tematka ap., je urcite lepsi i praktictejsi pouzit PC
Pavlucha (1496)|16.1.2005 11:17
[QUOTE="Zdenek Malinsky"]Porad neni receno, k jakemu ucelu budou obrazky (stranka, text) pouzivany. Uplne primitivne lze pouzit (na text) v IE Tools>Select All Text>Copy a nasledne ulozit v Notesu nebo Wordu pomoci prikazu Paste.
Osobne toho vyuzivam u stranek, kde je text hodne do sirky a nechce se mi porad "sibovat" sem-tam.
Take lze pouzit Pocket Screen Capture (www.cetoolbox.com/PocketScreenCappture), ktery ulozi to, co prave mate na displeji. Obrazky se ukladaji do adresare Temp ve formatu BMP, vel. 225kB.
Pokud chcete obrazky upravit na tematka ap., je urcite lepsi i praktictejsi pouzit PC
[/QUOTE]

... Zdendo, Zdendo, ty jsi včera hasil tu pec, viď? :D :D :D
Karlic chce stáhnout .CAB a on se mu místo toho otevírá jako text ...
Zdenek Malinsky (9781)|16.1.2005 11:28
Kdyz se podivas na nazev teto diskuze a prvni prispevek, bude Ti to snad jasnejsi? :D :D :D
PS:
A ze si vcera chybel? Mohl jsi hasit. My mlcky prihlizeli zkaze.
karlic (707)|16.1.2005 15:02
[QUOTE="Zdenek Malinsky"]Kdyz se podivas na nazev teto diskuze a prvni prispevek, bude Ti to snad jasnejsi? :D :D :D
PS:
A ze si vcera chybel? Mohl jsi hasit. My mlcky prihlizeli zkaze.[/QUOTE]

Nechtěl jsem zakládat nové téma pro "Uložení CABu" a pak to takhle dopadá :D :D :D
Příště s vámi musím jít zakalit :cool: , včera mi to nevyšlo, koukal jsem na kočky, ale taky to bylo dobrý ;)