Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

75. pravidelný pražský sraz ce4you :: Praha, 21. ledna 2012, Sonno di Forno

Zdenek Malinsky (9781)|9.1.2012 14:33
Pořád je to stejné (kromě data a pořadí srazu), tak jen stručně, pro pořádek...

Zvu vás na další setkání příznivců mobilních zařízení všech velikostí, tvarů i OS na 75. pravidelný pražský sraz ce4you, který se bude konat v sobotu 21. ledna 2012 od 14 hodin v pizzeria & restaurant Sonno di Forno, Pod Pekárnami 7, Praha 9 - Vysočany, tel: 283 893 422 (mapa).

Chcete-li něco odborného diskutovat či poradit, přijďte raději do 18. hodiny a napište to do tohoto vlákna. Jako vždy budete mít možnost prohlédnout si zařízení, příslušenství, softy..... něco zakousnout a trošku popít. Na sraz může přijít každý, nejde o žádnou uzavřenou společnost vyvolených. Podmínkami jsou jen zájem o mobilní zařízen a peníze na zaplacení konzumace.

Srazy se dělají pro vzájemnou výměnu poznatků a zkušeností. Doporučuji především nováčkům, kteří nejen s mobilními zařízeními začínají (nebo by chtěli začít) a potřebují poradit či jen "naťuknout" a stejně tak i těm, kteří zvažují nákup nějakého zařízení nebo příslušenství.

Více informací ke srazům v roce 2012 najdete v této diskuzi, zde nebo tady. Je-li něco najasné, zeptejte se v tomto vlákně, napište soukromou zprávu nebo napište e-mail.

A na závěr opět prosba:!:
Registrace/přihlášení není nutné, ale pokud chcete přijít, prosím, dejte nějakou formou (zde ve vláknu, soukromou zprávou (SZ) nebo [email=zdenek.malinsky@ce4you.cz]emajlem[/email]) vědět, že dorazíte. Je to kvůli rezervaci přibližného počtu míst. Děkuji


Seznam přihlášených účastníků:
1. iZdeněk iMalinský
2. Čestmír Horák
3. Velvet
4. krabička já nevím kolik
5. mrak1969
6. hajekm
7.
Velvet (353)|17.1.2012 08:15
Tak si nás tam zase napiš, no ;)
Zdenek Malinsky (9781)|17.1.2012 10:16
Bude hajekm? Čestmír by potřeboval do HD2 (na kartu) Androida, zatím na ukázání a vyzkoušení.

Možná přijde Riša, Pavel asi ne, neboť to má teď trošku z ruky.
Velvet (353)|17.1.2012 12:33
Doufám, že nám Čestmír neuteče, potřebujeme od něj nějaké rady...a výjimečně to nesouvisí s pojištěním :D
hajekm (308)|18.1.2012 22:38
Ahoj,
Hlasim se a tesim se :-)

Milan
krabicka3 (361)|20.1.2012 13:42
Pocitam, ze bych s sebou vzal na ukazku ASUS Transformer Prime. :)
Velvet (353)|20.1.2012 16:52
[quote=krabicka3]Pocitam, ze bych s sebou vzal na ukazku ASUS Transformer Prime. :)[/quote]

Schválně, komu se podaří ho rozložit na víc než 2 části :D
Carabei (611)|21.1.2012 10:22
velvet: Jaké způsoby rozložení jsou povolené? :P

malina: Já si tak říkám, že mě do seznamu příchozích můžeš psát už skoro automaticky :D
krabicka3 (361)|21.1.2012 11:06
no, uz vim komu ho nepucim :))
Zdenek Malinsky (9781)|22.1.2012 00:11
Jako poslední platící (po dlouhatááááááááááááánské době ;) ) jsem kupodivu nemusel za nikoho platit nic zapomenutého nezaplaceného :yes: , žel nikdo nezaplatil ani nic navíc. Škoda, snad se příště polepšíte. :D

Příští sraz je doufám všem jasný, takže si poznamenejte do deníčků, diářů, zápisníčků, poznámkových bločků, Outloočků, Pocket Informantečků...., že to bude ve stejnou dobu na stejném místě v sobotu 17. března. Přesně podle grafikonu.

Zdenek Malinsky (9781)|22.1.2012 14:15
Tak jsem našel článek, o kterém jsem včera mluvil: Transformer vs. iPad2 / Honeycomb vs. iOS 5. Koukněte i na diskuzi pod článkem.
Velvet (353)|23.1.2012 11:49
Zajímavý čtení, i když musím souhlasit s kterýmsi komentem, že autor postupně sklouznul do přílišné subjektivity, objektivní recenze by takto vypadat neměla... Nicméně se hodně v diskuzi dává vina konkrétně Asusu....což bych já doma ale nesměla ani slovem zmínit :D
Pravda je, že Android je víc pro "šťouraly". Mně taky uzavřený koncept Applu taky vadí tak, že to nepřekousnu. A bohužel musím říct, že z toho vyhraného iPhonu 4 jsem ještě víc zklamaná, než jsem čekala :)