Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Prasklý display, nefunkční dotyková vrstva, jak se dostanu k datům?

microtus (2)|22.12.2011 11:45
Ahoj,
je možné, že řešení tohoto problému už tady někde je, ale popravdě hledám to tu už přes hodinu a nenašla jsem nic, co by mi fungovalo, takže se předem omlouvám, jestli to tu už někde je :)
Dostala jsem do ruky HTC, pravděpodobně HD2 (dohledáno podle vzhledu na mobilmanii), s tím, že se mám pokusit dostat z něj kontakty. Tady jsem si našla odkazy asi na tři programy, nicméně nevím, jak mám připojit mobil k pc bez dotykovky - moje snaha vždycky skončila buď tím, že mám zadat PIN nebo tím, že mám vybrat způsob připojení k PC - active sync, disk nebo sdílení internetu. Ani jednu variantu nejsem schopná potvrdit.
Díky za pomoc :) Radka
Zdenek Malinsky (9781)|22.12.2011 20:10
Jen pro upřesnění - o jaký PIN jde? PDA je zaheslované nebo PIN SIM karty?

Pokud je na displeji alespoň něco vidět, mělo by to jít trošku ovládat tlačítky, ne? Popř.nainstaluj SOTI (trial/demo je zdarma) nebo obdobný program pro ovládání PDA z PC. Pak už by neměl být problém data zazálohovat/zesynchronizovat/vyexportovat.
microtus (2)|3.1.2012 16:26
Chtělo to PIN k simce, každopádně díky za tip na programy, nainstalovala jsem do PC ActiveSync a True Connect a do telefonu jsem se dostala, btw. je to opravdu HD2 a tlačítka trochu fungovala, ale ne moc (teda mně moc nefungovala, ale to nejspíš proto, že jsem podobný typ telefonu měla v ruce poprvé). Ještě jednou díky za radu! :yes: