Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Prosím o radu!!! :)

Bonik1989 (1)|10.12.2011 21:36
Ahojte všichni, potřebuju poradit. Mám možnost koupit samsung omnia II i8000 a v momentální době vlastním Sony Ericssona xpera x10 mini pro. Potřebuji poradit co je podle vás lepší, kvalitnější telefon. 4ekám miminko a tutíž ppotom nebudu mít tolik penez na to, abych si koupila jiný a proto potřebuji,aby mi chvíli vydržel a sloužil jako kvalitní foťák kamera, která zachytí všechny záznamy mojí malé. Děkuji za zkušenosti :o)) a prosim o odpověď. Boňula;)
Zdenek Malinsky (9781)|11.12.2011 00:39
Nevím, zda si nákupem Omnia II i8000 nějak výrazně pomůžeš, je to přeci jen už staré zařízení (minimálně morálně) a bude nejspíše po záruce.

Doporučuji kouknout do katalogů mobilů. Tam vybrat dle parametrů, především foťáku mobilu, z nich vytipovat pár favoritů, pak si najít recenze, kde budou jistě i fotky vyfocené jednotlivými modely.

Osobně bych doporučil Apple iPhone 4S. Lepšího nebo srovnatelného moc nebude. Měl jsem hodně mobilů, smartphonů, PDA a komunikátorů, ale iPhone je první zařízení, se který opravdu používám k focení a točení videií. U předchozích jsem tak maximálně vyzkoušel, jak a zda to funguje a hmmm a to bylo tak všechno. Např. kamarád si na něj natočil vloni v prosinci celý koncert Sandry. I přesto si stále myslím, že na focení je fotoaparát a kvalitní zrcadlovku s patřičnými objektivy zatím žádný mobil nenahradí.

Až se budeš rozhodovat, koukni i na nabídky operátorů, ale nebývá to příliš výhodné, ale třeba s nimi máš výhdonou smlouvu nebo tak něco ;)

PS: A nezapomeň ty fotky a videa pravidelně zálohovat a nejlépe mít kopie na více místech - notebook/desktop, server, externí disk a případně i nějaké úložiště nebo sociální sítě (nemusí to být věřejně viditelné), např. Flickr, Picassa, Live od MS, Rajče, Facebook atp.
Zdeno_ce4you (291)|13.12.2011 22:06
Znám 3 lidi co tento model od Samsungu vlastní a rozhodně nedoporučuji.
S originálním systémem nepoužitelný ( seká se, neustálé pády aplikací atd. ). Instalací Energy ROM se to zlepšilo, ale asi bych do něj nešel.
Jestli ti to nějak pomohlo v rozhodování :-)