Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

74. pravidelný pražský sraz ce4you :: Praha, 3. prosince 2011, Sonno di Forno

Zdenek Malinsky (9781)|12.11.2011 15:38
Nic se nemění (jen datum a pořadí), takže jen pro pořádek...

Zvu vás na další setkání příznivců mobilních zařízení všech velikostí, tvarů i OS na 74. pravidelný pražský sraz ce4you, který se bude konat v sobotu 3. prosince 2011 od 14 hodin v pizzeria & restaurant Sonno di Forno, Pod Pekárnami 7, Praha 9 - Vysočany, tel: 283 893 422 (mapa).

Chcete-li něco odborného diskutovat či poradit, přijďte raději do 17.-18. hodiny a samozřejmě to napište do tohoto vlákna. Jako vždy budete mít možnost prohlédnout si zařízení, příslušenství, softy..... něco zakousnout a trošku popít.

Novým i náhodným návštěvníkům webu, méně pozorným, nepozorným či nevšímavým čtenářům opět opakuji, že na sraz může přijít každý, nejde o žádnou uzavřenou společnost vyvolených, jak si mnozí stále mylně myslí. Podmínkami jsou jen zájem o "problematiku" PDA, smartphone apod. a peníze na zaplacení vlastní konzumace.

Srazy se dělají pro vzájemnou výměnu poznatků a zkušeností. Doporučuji návštěvu srazu především nováčkům, kteří nejen s mobilními zařízeními začínají (nebo by chtěli začít) a potřebují poradit či jen "naťuknout" a stejně tak i těm, kteří zvažují nákup nějakého zařízení nebo příslušenství.

Více informací ke srazům v roce 2011 najdete v této diskuzi. Pokud je něco najasné, zeptejte se v tomto vlákně, napište soukromou zprávu nebo napište e-mail.

A na závěr opět prosba:!:
Registrace/přihlášení není nutné, ale pokud chcete přijít, dejte mi, prosím, nějakou formou (zde ve vláknu, soukromou zprávou (SZ) nebo [email=zdenek.malinsky@ce4you.cz]emajlem[/email]) vědět, že na sraz dorazíte. Je to kvůli rezervaci alespoň přibližného počtu míst a uspořádání stolů. Děkuji


Seznam přihlášených účastníků:
1. iZdeněk iMalinský
2. Carabei
3. Velvet
4. Krabička 3
5. mrak1969
6. hajekm
7. karlic
8. aksaj
Carabei (611)|21.11.2011 07:49
Já bych se teda jako zastavil, jen doufám, že tentokráte už ne na zahrádce :-P
Velvet (353)|21.11.2011 12:52
Jako obvykle... :)
mrak1969 (30)|28.11.2011 22:06
Ahoj všem, též se na chvíli přijdu podívat, minule jsem to nestihl neb mě nepustili z nemocnice Motol - lumpové :(.
hajekm (308)|28.11.2011 22:33
Vidím, že bude osvědčené složení, tak se taky přijdu podívat a popít vínečko...
Milan
karlic (707)|29.11.2011 09:30
Je čas zase pořádně zakalit :). Budu tam.
Zdenek Malinsky (9781)|29.11.2011 10:08
No sláva, já se skoro bál, že tam budu se [s]striptérkama[/s] servírkama sám. :D ;)
karlic (707)|29.11.2011 10:24
No slyšel jsem, že je tam nějaká šikovná hérečka s pěknýma vočima :D, tak jsem zvědav.
Velvet (353)|1.12.2011 08:54
Já spíš doufám, že rychlost té obsluhy bude trochu vyšší, posledně to bylo slabší :)
aksaj (9)|2.12.2011 22:12
taky dorazím:D doufám, že dorazí i Čestmír :bulb:
krabicka3 (361)|3.12.2011 11:46
Milan by teoreticky mohl mit Galaxy Nexus, co? :)
Zdenek Malinsky (9781)|4.12.2011 12:59
Doufám, že zbytek večera byl OK.

Když jsem nad včerejším srazem přemýšlel, napadlo mě udělat takové "závěry XVI.sjezdu" :D a tak přicházím s návrhem:
Během konání srazu se každý pochlubí nějakou novou aplikací, hrou, vychytávkou, zařízením, pomůckou, doplňkem, pouzdrem, filmem, hudbou.......... Jenže se toho během odpoledna a večera probere tolik, že dosti často pro jedno zapomenete druhé. Co kdyby se vytvořil nějaký dokument, kde by byl toho všeho souhrn? Mohli byste mi před nebo po srazu poslat název a link aplikace, na kterou byste rádi upozornili, kde jste co zajímavého viděli atd., prostě co se během srazu probíralo a někoho zajímalo. Já bych z toho vytvořil nějaký dokument a pak připojil k diskuzímu vláknu.
Měli byste o něco podobného zájem nebo jen fantazíruju z hladu:?: :? :O
Zdenek Malinsky (9781)|5.12.2011 14:48
A ještě něco: v zájmu zkvalitňování služeb a zpětné vazby (mě i majiteli SdF), zavádím rubriku teplý bonz :D
Takže buď do konkrétního vlákna nebo mě (soukromá zpráva nabo mail) pište vaše případné postřehy, pochvaly a stížnosti na obsluhu, kvalitu a množství jídla atd. Pochopitelně je nejlepší řešit vše hned na místě s obsluhou.
Díky