Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 2 z 2

Téma: Problém s HW klávesnicí u WM 6.5

Nováček
    Registrace
    Nov 2011

Dobrý den, prosím o radu a pomoc.

Před dvěma dny jsoem koupil použitý HTC Touch Pro 2, s nainstalovaným WM 6.5, dále to píše CE OS 5.2. 29022 (Build 29022.5.3.12).

Zjistilil jsem, že mu podivně funguje hardwarová klávesnice. Horní řada píše jenom čísla, na tlačítku FN je shift a samotný shift nedělá nic. Když ale spustít androida z SD, tak to funguje, jak má.

Předesílám, že se v HTC vůbec nevyznám, používal jsem Nokie, takže termíny, které tady zhusta čtu na forech, vůbec nechápu) Rád bych se dozvěděl, co s tím můžu dělat, případně bych ocenil i češtinu.

Dodatek: Jestli by byl nějaký ochotný jedinec v Praze, co by šel někdy na kafe nebo na pivo a vysvětlil mi nějaké vychytávky v tomto mobilu, bud jen rád, případně bych se nebránil flashnutí na nějakou ještě lepší ROM, ale fakt tomu zatím vůbec nerozumím

díky moc

Odpovídat lze po přihlášení

Obyvatel SMob
    Registrace
    Aug 2005

dle mého názoru máš ROM která má jiné rozložení klávesnice než tvůj telefon. Viz můj topic o pár postu níže...
    http://www.svetmobilne.cz/forum/showthread.php/36465

ale třeba je tvůj problém úplně někde jinde.
    Odpovídat lze po přihlášení

Podobná témata

1. problém s HW klávesnici v ENG ROM
    Od kenny_com v sekci Touch Pro
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 05-01-2010, 21:22
  2. Problém se soft, klávesnicí
    Od lnadeb v sekci Touch HD
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 22-03-2009, 17:33
  3. MDA III a problem s hardwarovou klavesnici
    Od pv_ce4you v sekci Obecné problémy