Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Jak se zbavit "visící" zprávy

johnee_r (290)|27.10.2011 11:00
Zdravím,
potřeboval bych poradit. Přišla mi sms zpráva zřejmě v momentě, kdy se messaging zakousl (občas to dělá, ale to je jiný příběh). Obvykle to nevadí, ale tentokrát zůstala zřejmě viset někde na půl cesty, takže se mi v manile zobrazuje uzozornění na zprávu (zelená jednička na ikoně zpráv), ale v messagingu tato zpráva nikde není. Pokud nějakou (jakoukoli) zprávu smažu, tak toto upozornění zmizí, ale v momentě, kdy mi nějaká další zpráva přijde, tak se zase objeví. Dá se toho nějak zbavit? Nemůže ta zpráva být někde v nějaké databází, odkud bych jí smázl.

Díky moc.
Zdenek Malinsky (9781)|28.10.2011 10:17
Soft reset nepomůže?
johnee_r (290)|31.10.2011 15:31
Bohužel ne, ani několikanásobný.
Neví tedy někdo, kde jsou ty zprávy uloženy a jak se k nim případně dostat?
Díky
Albedo_ce4you (9)|1.11.2011 00:43
Tuším že by to mohl zvládnout Pocket Mechanic. Kdysi jsem řešil obdobný problém.
johnee_r (290)|1.11.2011 07:59
A která funkce v něm?
Díky
johnee_r (290)|1.11.2011 10:54
Tak jsem PM našel tu správnou databázi, ale v té bohužel vidím jenom ty zprávy, které vidím i v messagingu. Tak nevím, kde by ještě mohl být problém nebo kde smazat to upozornění.
Díky
Venca diamond2 (1)|5.11.2011 11:38
Zdravím,tak jsem mel stejnou chybu po odeslani sms se mi objevila prichozi zprava a ikdyz jsem vsechny smazal upozorneni zustalo.Takhle jsem s tim vydrzel asi pres rok ale dosla mi trpelivost,vcera kdy se mi objevila uz trojka a zadnou zpravu nemam.Nevedel jsem si rady a az vcera jsem to vyresil tim ze jsem si zalohoval cely telefon mimo zprav(emailu).Po zalohovani jsem provedl vymaz celeho telefonu na tovarni nastaveni a nasledne nahral zalohu bez sms.A povedlo se.Pouzitel program pro zalohu telefonu -SPBBACKUP2.Nahrava se do telefonu a zalohu dej na pametovou kartu.Nekde to mas napsany tady na foru co a jak s tim programem.