Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

office2010 x86: synchro s outlook jede jen kontakty a kalendář

audis (98)|14.9.2011 07:03
zdravím, poprpsím o radu:
- mám htc toucp pro2 s ofic rom.
- mám pracovní notas s VIsta x86 a Office2007 x86, kde synchronizuju skrz WMDC poznámky, ukoly a kalendář. Dělá to správně.

- měl jsem na pc dříve W7 x64, office2010 x86, kde jsem před rokem nějakým záhadným způsobem skrz WMDC nakonec také zprovoznil synchro kontakty+kalendář+ukoly+poznámky+maily, po několikerém synchronzování nakonec bez chyb v jejím průběhu. viiz zde
- ale nyní jsem přešel na w7 x86, office2010 x86, skrz WMDC se mi synchro niikdy nedokončí.
* Obvykle se progresbar v Centru Synchronizace zasekne na začátku, ačkoliv píše že synchro probíhá.
* při pokusu o změnu položek k synchronizaci píše "že zapisuje změnu do zařízení" a zapisuje ji nekonečně dlouho. Nezbývá než odpojit htc od kabelu.
* píše chybu "že to nemohlo být dokončeno a že mám zkusit znovupartnerství a že zkusit příště". Odpoledne bych tu hlášku vyfotil a dal sem.
* 30x jsem zkoušel restartoval pc, mazat paertnerství, v mobilu, v pc, přeinstaloval WMDC, růžně v pořadí, nepomáhá.

nakonec jsem alespon:
* v novém partnerství jsem zadal synchronizovat postupně pouze (!) kontakty > synchro OK, pak kontaktky + kalendář > OK , pak sem k tomu přihodil maily, taky OK, ale poznámky a ukoly klidně zvlášt vždy vykazuje chybu. U poznámek třeba napíše, že "zpracováno 42 z 136 položek, a tím to nadobro končí, vykazuje že synchro probíhá, ale ani za 40 minut nepopojede. Jindy třeba 36 položek.

Jak mám u 2 produktů office zprovoznit bezchybnou synchronizaci?
audis (98)|14.9.2011 23:41
při synchronizace Ukolů synchro proběhne během vteřiny s touto chybou

plné rozlišení zde
audis (98)|14.9.2011 23:52
při synchronizaci s poznámkami:
* synchro se rozjede, pak se zasekne na libovolném počtu (pokaždé jiném) udajně hotových položek a už se nepohne dál, klidně během hodiny beze změny.

plné rozlišení

Ještě laboruju:
- místo wmdc 6.1 nainstalím wmdc 6.0.
- instalace SP1 nA W7 beze změny.
- outlook byl obnoven pomocí zálohovacího programu pro zálohu a obnovu outlooku MObackup. Odinstall a install outlooku nepomohl mému problému, navíc při opětovné instalaci byly zachovány všechna uživatelská outlookovská nastavení, i přes čistění CCleanerem. takže další možnost reinstal W7 a outlook MObackupem neobnovovat.
audis (98)|5.10.2011 19:26
VYŘEŠENO!

s notasem stále probíhala synchro kalendář+ukoly+poznámky bezproblémů.

s velkým PC při zadané synchro s poznámkami, WMDC stále zahlašoval chyby a nedokončil.

s velkým počítačem se dokončila bez problémů jen tehdy, pokud se nesynchronizovaly poznámky. pokud jsem ve velkým PC z outlooku všechny poznámky vymazal a v mobilu taky, synchro všeho (kontakty+kalen+ukoly+maily) a poznámek dojela bez problémů.

Protože jsem aktuální sadu poznámek měl pouze v mobilu a notasu, vymazal jsem poznámky v PC, vzal jsem soubor outlook_notas.pst, načetl ho do outlooku v PC vedle stávajícího outlook_PC.pst, (prosté přetažení z Poznámek notasu do PC v rámci outlooku nešlo, a proto ) poznámky z outlook_notas.pst jsem vykopíroval do obyčejné složky na ploše a z plochy jsem je po jednom přetahoval do Poznámek v PC do outlook_PC.pst a po jednom probíhala samočinná synchro s mobilem... Po odpojení a znovu připojení mobilu synchro v PC všeho vč. 50 poznámek dojede bez chyby.

Zabít málo fakt. Dále jsem si všimnul, že i když WMDC na PC hlásilo chyby a hlásilo nedokončení synchro, přecijen fyzicky se něco nebo všechny synchronizovaly. Microsoft mi dluží 5 dní života. a to sjem si myslel, že přechodem z x64 na x86 si ušetřím do budoucna problémy s kompaktibitou.