Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 18 z 18

Téma: Garmin-Asus nüvifone M10 - PRIMO 1.2.1

Nováček
    Registrace
    Jan 2011

Asi něco dělám blbě. Ani tento zápis nepomohl. sekce exclude_directories jsem dal umístění složky, kde jsou ty fotky. Takto: [oasis]
    exclude_directories="PICTURE::%sdcard%/picture,PICTURE::%sdcard%/dcim,PICTURE::%myflashdisk%/my pictures,PICTURE::%myflashdisk%/dcim,MUSIC::%sdcard%/my audio,%root%/Application Data,%root%/Program Files,%root%/Windows,PICTURE::%app%/content/games"
    include_directories="GAME::%app%/content/games,MUSIC::%myflashdisk%/my audio"
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Dec 2011

To je divné. V moji M10 je GPS na portu 2, ale rychlost je 56700. Je možné že by to bylo u některých modelů jinak.
    Já jsem nakoupil v ALZA v únoru 2011 za 6000,-.)
    Mám 16GB miniSD kartu, tak že se tam toho dost vejde.

Chodí mi aplikace GCZII, BeeLineGPS, iGO Primo. Mám i Turistické+cyklo mapy od SmartMaps.
    Ty mají ovšem bohužel poněkud krkolomné ovládání. Také používám mobilní Operu

Existují různé programy pro komunikaci mezi PC a PDA.
    Já jsem si oblíbil freeware program Sparus EveryWan . Který umí kopírovat soubory, editovat registry, ukládat obrazovky a videosekvence.
    http://download.cnet.com/EveryWAN-Remote-Support-Personal-Edition/3000-18482_4-10906989.html
    Ale bohužel všechny odkazy na download jsou slepé. (

Teď jsem zkoušel Be-On-Road. Aplikace celkem pěkná, ale mapy CZ+SK (CEDA) dost bída.
    Okolí Štěchovic, Pikovice, Hradištko, Davle je snad nejhorší úroveň map jakou jsem kdy viděl.
    A také nějak podezřele klesla výdrž baterie. Tak že jsem byl nucen přehrát ROM.(

Včera jsem objevil na fóru a nainstaloval ROM verzi 27. A zdá se, že většina věcí, které mi nevyhovovaly je opravena.
    Ještě by to chtělo čerstvé mapy.

Měl jsem nainstalovanou i mobilní verzi antiviru ESET NOD32, která umí monitorovat a blokovat komunikaci jednotlivých programů.
    Licenci mám ještě do března 2012 tak ji asi znovu nainstaluju.

Starousedlík SMob Avatar uživatele tomsoft
    Registrace
    Apr 2008

Citace Původně odesláno od kapap1
    Tak aby jich nebylo málo - dnes jsem jel podle IGO Primo 1.2 - s asi nejnovější verzí map Q3/2011?! Každopádně problém, který jsem popisoval u starších mapových podkladů (a teď mi je jasné, že mapové podklady s problémem nemají nic společného!!!), se opakoval i dnes. V pravidelných intervalech se GPS fixoval - v cca 30 - 40 vteřinových intervalech. Samozřejmě se při fixaci opakovalo i to, že se mapa vždycky otočila jako střelka kompasu. Tak co s tím??? Kde co nastavit tak, aby to konečně začalo chodit tak, jako třeba Navigon, Sygic, Tomtom či Garmin, které jsem okamžitě spustil a pracovali vždycky bezchybně??? Děkuji za odpověď :yes: :yes: :yes:
    Použil jsem tuto citaci.... je to pořád dokola.
    Problém FIXu satelitů je způsoben tím, že máš v M10 Primo 1.2, které NENÍ určeno pro PDAčka. A by jsi to mohl používat i na PDA (tedy M10) musíš použít v SYS.TXT ten parametr
    [utility]
    calibratefix=1

parametr sám o sobě nic neudělá, musíš mít skin Dimka - TomSoft nebo GJA, které s tímto parametrem počítají. jako důkaz toho, že s tím opravdu počítají je to, že během startu celého PRIMO na krátkou dobu problikne "kalibrační obrazovka" z Windows. Nebudeme rozebírat, proč zrovna kalibrační obrazovka, ale bez té to nejde. Pokdu problikne satelity se ti už neztratí
    a po celou dobu budeš mít FIX všech satelitů, ketré jsou na obloze (možná až k Marsu )
    calibratefix=1 je nutné používat ve spojení s uvedenými skiny a to pouze na PDA zařízeních. Na PNA zařízeních je naopak použití calibratefix=1 k ničemu, tam se to nepoužívá.
    Tolik prosím ke CalibratinFix.

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. Garmin-Asus nüvifone M10 - Vlastní POI-kešky pro Garmin navigaci
    Od nefrit_ce4you v sekci Zbývající zařízení Asus
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 01-03-2011, 18:21
  2. Garmin-Asus nüvifone M10 - registrace
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 25-02-2011, 17:10
  3. Garmin-Asus nüvifone M10 – Přizpůsobení integrované Garmin navigace.
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 19-02-2011, 00:02
  4. Garmin-Asus nüvifone M10 - Vlastní POI pro Garmin navigaci
    Od Pavel.ct v sekci Zbývající zařízení Asus
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 13-12-2010, 23:56