Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: HTC Touch Diamond samovolné hardresety

Nováček
    Registrace
    Aug 2011

Zdravím vás, potrebujem poradiť mám HTC touch diamond no v mojom prípade MDA Compact IV a občas sa spraví hardreset , mám tam romku Erzika_X_1.3_WM61_21056_SK_Sense_2.5.2012. Keď som to flashoval tú romku tam som si prečítal že by som mal spraviť MTTY, ale problém bol v tom že mám Windows 7 a na tom mi to nechce ísť to MTTY takže bohužial som to nemohol spraviť, prosím vás poraďte mi čo s tým mám robiť. Ďakujem
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob Avatar uživatele Adow
    Registrace
    Sep 2008

Vím, že je to blbá rada, ale nic jinýho než MTTY ti asi nepomůže. Takže si najdi někoho, kdo má normální OS () a proveď to u něj. Pak už budeš mít navždy pokoj. Je to věc která není závislá na ROMce - prostě se to jednou zblázní a není cesty zpět. Nepomůže ti ani flashnutí na jinou ROMku.

Nováček
    Registrace
    Aug 2011

No nainštaloval som si VMware a tam hodil XP spustil som MTTY a nezbadal som že by vyhodilo error takže by to malo fungovať, zatiaľ to považujem za vyriešené, ďakujem

Podobná témata

1. Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 22-07-2009, 21:34
  2. Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 03-12-2008, 21:08
  3. Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 22-11-2008, 17:28
  4. Koupit HTC Touch Cruise (HTC P3650) nebo HTC Touch Diamond?
    Od Vitezslav2_ce4you v sekci Jaké si vybrat / koupit zařízení?
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 31-08-2008, 19:32
  5. HTC Touch Diamond / Touch Pro - profily vyzvánění
    Od Trautenberg v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 23-08-2008, 00:21