Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: HTC TouchPro2 - ma vyznam skusit Android?

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2006

Zdravim. Mam 1,5roka HTC TouchPro2.Tyzden mi kamoska pozicala svoje HTC Desire, a android mi ovela viac sedel atd, Asi hlavne vdaka Android Marketu.
    Je tu niekto, kto vyskusal realne dat na svoje TouchPro2 Android? Pozeram som stranku xda developer, je tam o tom sekcia no ma asi 60stran, a kazdy tam kritizuje ze nejde zvuk, vibracie atd. Mne ide o to skor to vyskusat na par dni a potom dat naspat povodnu ROM. HardSPL mam urobene. Je tu niekto kto to robil, bez problemov mu to slo a aj naspat?

Predsa len, planujem kupit nejake HTC ale Androidove, takze nerad by som sucasne odfajcil

Dakujem za rady.

EDIT: Nasiel som toto:

vyzera to super a za 10minut, myslite ze to aj pojde? DUAL Boot znie lepsie ako ked si tam mam dat len Android
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Feb 2008

Vypada to docela dobre... dej vedet jestli jsi to testnul, asi bych to pak take vyzkousel kdyby to fachalo normalne

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2010

Jen bych tu poznamenal, že to co hodláš udělat nemá s ROMkou nic společnýho
    Balíček s Androidem si prostě natáhneš na paměťovou kartu a spustíš jako obyčejnej program.
    Běhový prostředí pro Android zajišťuje upravenej Linux, tzv. Haret Linux. No a jakmile to spustíš, dojde ke konfiguraci a spuštění Androidu. V něm si pak hraj jak chceš, ale vzhledem k tomu, že je to na naše PDA už dost náročnej systém, tak vše bude děsivě pomalý a pár věcí i nefunkčních. Je to jen pro legraci, nic jinýho s tím dělat nejde
    Taky ti to nejspíš rozhodí hodiny v přístroji, ale to si pak srovnáš... Opuštění Androidu se dělá jednoduše restartem telefonu. Potom ti naběhne opět normální Windows Mobile Do Androidu se dostaneš opět jeho spuštěním jako předtím...nebo si ve Start Menu uděláš zástupce

Jak říkám...je to na nic, je to polofunkční a nic moc ti to neřekne

Nováček
    Registrace
    Jul 2008

Určitě to nezkoušej! Dopadneš stejně blbě jako já!!!

Nahrál jsem, spustil jsem a i z toho mála co to umělo jsem pochopil, že není cesty zpět. TP2 dostala manželka a já jedu na Androidu.

Pozor!!! Silně návykové!!!

Podobná témata

1. Rozdiel v type displeja... HTC Diamond2, TouchPro2, B7610
    Od kevin19_ce4you v sekci Jaké si vybrat / koupit zařízení?
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 25-02-2010, 00:44
  2. Autonabijacka pre HTC TouchPro2/Diamond2
    Od kevin19_ce4you v sekci HTC & klony
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 08-02-2010, 21:47
  3. Vymena Varia za CompactII. Ma to vyznam???
    Od Big.T v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 11
    Poslední příspěvek: 16-05-2006, 21:41
  4. Ma dnes jeste vyznam kupovat PDA bez VGA???
    Od JirKa.K_ce4you v sekci Jaké si vybrat / koupit zařízení?
    Reakcí: 12
    Poslední příspěvek: 26-02-2005, 09:54
  5. Ma dnes vyznam CF?
    Od janj v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 65
    Poslední příspěvek: 20-09-2004, 20:18