Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Nejde WIFI

martik.ada (2)|26.7.2011 10:00
Ahoj, z ničeho nic mi přestala fungovat Wifi, když ji chci zapnoutm tak telefon přemýšlí a nic nezapne...mam originální win 6.1.
Dříve mi Wifi normálně šla zapínat a vypínat a pak začala blbnout, že někdy šla někdy nešla zapnout. zkusil jsem hart reset ale nepomohl. Prosím nemáte někdo zkušenost s timto problémem? Diky Martin
sinco_ce4you (229)|27.7.2011 09:01
Pokud to byl opravdu hard reset, vymazali se kontakty, sms, programy atd, tak je to hw zalezitost a tomu uz asi nebude pomoci. Spise se priklanim k tomu ze to byl softreset. Ze by odeslo wifi bez duvodu, treba pad telefonu, vlhkost a tak, se mi moc nezda. Ale mozne je vse.
Zdenek Malinsky (9781)|27.7.2011 15:18
A wifina funguje, tj. z jiného zařízení se k ní připojíš?
ms.nomi (117)|28.7.2011 08:23
No, pokud to byl opravdu HR tak bych zkusil ještě flash RadioROM, a popřípadě k tomu ještě i ROM a uvidí se.

martik.ada (2)|1.8.2011 11:55
zapoměl jsem dat sledovat toto tema tak pišu až teď.
Wifi nefunguje takže se nemužu připojit odnikud, prostě se nepustí, ani ikonka WIfi se nezobrazí, pádu telefonu si nejsem vědom.
a opravdu se jednalo o Hard reset provedl jsem ho následovně... Nastavení-Systém-Vymazat data a zadal jsem kod 1234. takže vše se vrátilo do puvodního stavu jako při koupi.
Stáhnul jsem si ROM Eržika X ale ještě jsem neměl odvahu ji nainstalovat
Radim_S (19)|5.10.2011 08:24
Ahoj, já mám podobný problém, ale zjistil jsem, že sítě se mi detekují, ale nejdou přihlásit ty, které mají WPA(WPA2) zabezpečení, ty co mají WEP jedou v pohodě. Dělala mi to Erřika X 1.3 i teď origo HTC. Nevíte někdo o nějakém řešení? Díky
Mech_ce4you (3)|7.10.2011 19:37
Ahoj , já mám taky obdobný problém , mám už cca 3 dny nainstalovanou Eržiku a musím říci , že jsem velmi spokojen, ale dnes se mi z ničeho nic vypnula WiFi a nejde zapnout . Chvíli to vypadá , že se ji systém snaží zapnout ale nic.. , žádná chyba , žádná hláška.