Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Přepínání map při navigaci

ocnibulva (4)|15.7.2011 19:27
Ahoj, mám problém se samovolným přepínáním map při provozu oziho. Mám ve stejném adresáři mapy turistické i automapy. Pokud si dám hledat mapy pod kurozorem a zvolím automapu po několika sekundách se zobrazí zase turistická. Po novém ručním přepnutí na automapu se vše opakuje. Turisické mapy začinají např. CB... (České Budějovice) a automapa P47... Mám ještě ortomapu Prahy frčím po dálnici dle turistické mapy a ta se mi pak přepne do ortomapy Prahy. Přepínání probíhá okamžitě, tzn. nemusím se dostat ze čtverce ale zůstávám stale ve stejném čtverci. Můžete mi poradit co by s tím mohlo být? Rád bych v autě jel dle automap :). Děkuji.
Aaaik (123)|15.7.2011 21:09
To je v File->Nastaveni->Pohybliva mapa a zde Podrobna mapa a odstranit zatrzeni. Pak restart Oziho.
ocnibulva (4)|19.7.2011 21:13
Diky, to je ono. :)
ocnibulva (4)|1.8.2011 20:58
Muzu mit prosim jeste jeden dotaz? Nevim co jsem udelal, ale kdyz jsem koukl na PDA prepinaly se jednotlive obrazovky oziho (stranka s malym menu, velkmym menu atd.). Nakonec se to zastavilo na Kompas2 a nemuzu ho za boha zrusit. Ani restart oziho nepomaha. Porad tam skoci Kompas2 bez dolni listy, takze se nedostanu do menu ani nikam jinam. Poradite nekdo nez ho zacnu preinstalovavat? Dodneska funkoval 100% a nedovedu si predstavit, ze se mi to stane nekde venku. Dekuji.
ocnibulva (4)|2.8.2011 09:19
Tak jsem to nakonec vyresil. Staci smazat soubor LastPage.cfg z adresare OziExplorer 2 a nastaveni se vrati zpet na mapu.