Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Prispevky do e-mailu

pufo_ce4you (113)|25.8.2004 13:44
Nechodi mi posta s odpovedami na moje prispevky. Kde je problem
Jarouš_ce4you_oldd (1206)|25.8.2004 14:15
U mne byl zase včera problém s odesláním SZ, hlásilo to odeslání, ale šlo to pouze do složky pošta k odeslání - adresáti prý něco dostali, něco ne, byl problém i s výmazem SZ ve všech složkách. Dnes to však funguje :yes: , to není kritika, to je jen report o problémech :D , bych nepopudil, že jo!!
Pavel Koza (4761)|25.8.2004 14:25
[QUOTE="pufo"]Nechodi mi posta s odpovedami na moje prispevky. Kde je problem[/QUOTE]

To netusim, me vsechno chodi. Nemas nejaky antispam?
Pavel Koza (4761)|25.8.2004 14:26
[QUOTE="Jarouš"]U mne byl zase včera problém s odesláním SZ, hlásilo to odeslání, ale šlo to pouze do složky pošta k odeslání - adresáti prý něco dostali, něco ne, byl problém i s výmazem SZ ve všech složkách. Dnes to však funguje :yes: , to není kritika, to je jen report o problémech :D , bych nepopudil, že jo!![/QUOTE]

Jo? No mozne je vsechno:) Ale nejakych problemu jsem si nevsiml... Hlasilo to nejake chyby?
Honzabr (192)|25.8.2004 14:33
:D je to psina ale tuhle diskusi jsem navštívil, protože mi nechodí upozornění na příspěvky na diskusi už třetí den.A ono se to tu už ventiluje. Antispam nemám ani jsem nic nepřeinstalovával ani nepřiinstalovával, jedině, že jedu přes ET CDMA ale předtím to ani tady nedělalo.
pufo_ce4you (113)|25.8.2004 14:39
[QUOTE="Pavel Koza"][QUOTE="pufo"]Nechodi mi posta s odpovedami na moje prispevky. Kde je problem[/QUOTE]

To netusim, me vsechno chodi. Nemas nejaky antispam?[/QUOTE]
Nemam ziaden anispam, a z inych for mi vsetko chodi OK :(
Honzabr (192)|25.8.2004 14:43
:D :D :D :D :D
Tak jsem si před pár minutama postěžoval a ani jsem nezaškrtával potřebu odpovědí na tuto diskusi a příspěvek od pufa mi přišel oznámen jako první po třech dnech a ještě nevyžádanej. Joooooo sou věci mezi nebem a zemí :D :D ;)
Jarouš_ce4you_oldd (1206)|25.8.2004 14:44
[QUOTE="Pavel Koza"]
Jo? No mozne je vsechno:) Ale nejakych problemu jsem si nevsiml... Hlasilo to nejake chyby?[/QUOTE]
Ne, žádnou chybu to nehlásalo, jen to při odeslání tvrdilo, že pošta je odesláná, ale místo odeslání jí to hodilo do položky "pošta k odeslání". Nefungovala ani žádná varianta možnosti vymazání. Přišel jsem na to náhodou, byl čas na pročištění toho, co bylo v SZ uloženo bez důvodu, tzn. prakticky vše... Později jsem se k tomu vrátil a vše již běželo OK, mám to vyčištěné......
Pavel Koza (4761)|25.8.2004 14:50
[QUOTE="Jarouš"][QUOTE="Pavel Koza"]
Jo? No mozne je vsechno:) Ale nejakych problemu jsem si nevsiml... Hlasilo to nejake chyby?[/QUOTE]
Ne, žádnou chybu to nehlásalo, jen to při odeslání tvrdilo, že pošta je odesláná, ale místo odeslání jí to hodilo do položky "pošta k odeslání". Nefungovala ani žádná varianta možnosti vymazání. Přišel jsem na to náhodou, byl čas na pročištění toho, co bylo v SZ uloženo bez důvodu, tzn. prakticky vše... Později jsem se k tomu vrátil a vše již běželo OK, mám to vyčištěné......[/QUOTE]

No momentik:) To je vlastnost:) On dokud si to ten clovek neprecte, tak je to v poste k odeslani. Pote, co si to otevre, se to presune do Odeslane. Ono je to mozna trochu matouci, ale na druhou stranu jelikoz se to vsechno deje v ramci jedne tabulky v databazi, tak je to takove... jine nez klasicky email;)
Pavel Koza (4761)|25.8.2004 14:53
[QUOTE="pufo"]Nemam ziaden anispam, a z inych for mi vsetko chodi OK :([/QUOTE]

No ja ted zkusil poslat testovaci email z jineho uctu na ten tvuj email uvedeny v profilu a zatim mi neprislo, ze by to bylo dorucene ci nedorucitelne... Nekde to visi (zkousel jsem to pres jiny server nez ce4you). Tak nevim... Emaily odchazeji pravidelne, alespon me a par dalsim lidem tady to chodi porad. Kouknu na server, ale nevim...
Jarouš_ce4you_oldd (1206)|25.8.2004 14:56
[QUOTE="Pavel Koza"]
No momentik:) To je vlastnost:) On dokud si to ten clovek neprecte, tak je to v poste k odeslani. Pote, co si to otevre, se to presune do Odeslane. Ono je to mozna trochu matouci, ale na druhou stranu jelikoz se to vsechno deje v ramci jedne tabulky v databazi, tak je to takove... jine nez klasicky email;)[/QUOTE]
Jo aha, já předpokládal uspořádání jako v Outlooku, tzn. odeslaná je odeslaná bez ohledu na přijetí či nepřijetí zprávy, k odeslání že je něco jako koncepty... no chybama se člověk učí, díky :D
pufo_ce4you (113)|25.8.2004 15:08
[QUOTE="Pavel Koza"][QUOTE="pufo"]Nemam ziaden anispam, a z inych for mi vsetko chodi OK :([/QUOTE]

No ja ted zkusil poslat testovaci email z jineho uctu na ten tvuj email uvedeny v profilu a zatim mi neprislo, ze by to bylo dorucene ci nedorucitelne... Nekde to visi (zkousel jsem to pres jiny server nez ce4you). Tak nevim... Emaily odchazeji pravidelne, alespon me a par dalsim lidem tady to chodi porad. Kouknu na server, ale nevim...[/QUOTE]
No, prisli mi dva e-maily: "test" a "Test 2" :)
Pavel Koza (4761)|25.8.2004 15:19
[QUOTE="pufo"]No, prisli mi dva e-maily: "test" a "Test 2" :)[/QUOTE]

No, tak to je spravne:) Mne uz take prisly ty dorucenky. Nicmene koukam na server a nic nevidim. Emaily se odesilaji, zadne chyby nevyskytuji a vracene emaily nemam - automaticky se mazou, pri tom provozu to jinak nejde... Restartnul jsem SMTP sluzbu, ale jestli to pomuze bohuzel nevim.

Je tady jeste vic lidi, komu poslednich par dni chodi emaily spatne? Myslim z ce4you?
Miloš Strouhal (3997)|25.8.2004 18:00
..mě to také občas blbne..
Prostě občas nechodí upozornění na nové příspěvky v diskusích, do nichž jsem vložil svuj příspěvek..
pufo_ce4you (113)|25.8.2004 23:43
No mne to nechodi uz asi .... ani neviem kolko. Nepamatam si, kedy naposledy mi prisiel nejaky prispevok :(
Pavel Koza (4761)|26.8.2004 09:01
[QUOTE="pufo"]No mne to nechodi uz asi .... ani neviem kolko. Nepamatam si, kedy naposledy mi prisiel nejaky prispevok :([/QUOTE]

...a kdyz nekdo posle napriklad SZ, prijde upozorneni? At koukam jak koukam, emaily odchazeji...
pufo_ce4you (113)|26.8.2004 09:19
Nie, ani upozornenie na SZ mi nepride :( Nepomohlo by Ti, ked napisem, ze IP adresa servera ppsoft.sk je 81.0.210.42
Ale sorry, to si urcite vies zistit aj sam :)
Pavel Koza (4761)|26.8.2004 09:23
Tak se ozval dalsi clovek, kteremu to nechodi. Zacal jsem to tedy sledovat, snad brzo budu vedet vic.
Pavel Koza (4761)|26.8.2004 11:21
Nuze - tak jsem to otestoval, dohledal a vysledek je nasledujici:

[CODE]This is the Postfix program at host pageconception.com.

I'm sorry to have to inform you that your message could not be be delivered to one or more recipients. It's attached below.

For further assistance, please send mail to

If you do so, please include this problem report. You can delete your own text from the attached returned message.

The Postfix program

(expanded from ): host
127.0.0.1[127.0.0.1] said: 550 5.7.1 Message content rejected, UBE,
id=23636-10 (in reply to end of DATA command)
[/CODE]

UBE = unsolicited bulk email, tedy nevyzadany email.

Proc tomu tak je si musite vyjasnit se svym postmasterem, obdobny problem bude u vsech, kteri nedostavaji emaily z ce4you, vzhledem k jejich mnozstvi je mozne, ze nejaky server ce4you vyhodnoti jako spammera. S tim ale bohuzel nejsem schopen nic delat.
Miloš Strouhal (3997)|26.8.2004 11:28
..muj spam končí ve spamovacím koši..ale v něm žádná upozornění na nové příspěvky nenachazím..:sarcastic:
..jsem u seznamu.cz..
Pavel Koza (4761)|26.8.2004 11:44
Nevim. Ja mam v logu na serveru, ze to odeslo, fyzicky to skutecne odeslo a vic nevim. NDR se vevrati, potvrzeni o doruceni vsak bohuzel take ne...:(
madamare (167)|26.8.2004 12:49
Ja som volal na stonline(slovak telecom ) a tam mi povedali že u nich je všetko ok a v mojich nastaveniach nie je žiadny problém. Aj mi prebehli všetku prichádzajúcu poštu a zo stránky ce4you žiadna pošta...?
Pavel Koza (4761)|26.8.2004 12:56
No ja nevim, ten email o nedorucitelnosti prisel od MAILER-DAEMON@pageconception.com...