Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

MS mail - pripojení

graver (22)|9.7.2011 18:05
Omnia II WM 6.5 Vodafone, MS mail. Při pokusu o synchronizaci se místo standardního připojovacího dialogu zobrazi chyba: "Nelze navázat připojení. S aktuálním nastavením připojení nelze navázat připojení...". Všechny ostatní aplikace, vyžadující připojení k internetu, se připojují bez problémů. Zajímavé je, že u mailu se chybová hláška objeví v případě, že, internetové připojení není aktivní i že aktivní je - tzn. klient se ani nepokusí spojení navázat. Chyba se začala objevovat bez zjevného důvodu - neměnil jsem žádné nastavení ani nic neinstaloval. Včem může být problém?

díky všem
graver
Zdenek Malinsky (9781)|9.7.2011 19:20
Překontroluj nastavení, v případě potřeby ho oprav, pak udělej soft reset. Poté vyzkoušej.
graver (22)|9.7.2011 20:52
To jsem samozřejmě udělal, než jsem se zeptal. Nová konfigurační sms + manuální kontrola. Ale v podstatě k tomu není důvod - pokud se zařízení v ostatních případech připojí k webu, tak asi není co kontrolovat. V MS mailu jsem zkusil založit nový účet (přesně řečeno znovu založit stávající) a připojení funguje. U účtů, které tam byly doposud, nefunguje. Mimo to jde klient spustit pouze jednou - pak musím restartovat nebo vymazat paměť (cleanram).
WM na Omnii je nešťastná kombinace, ale tak jsem to chtěl :-(