Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

PROBLÉM - Garmin Mobile XT & ROM EržikaD2 3.1 buidl 28245

scubadiver_ce4you (5)|8.7.2011 10:56
Zdravím ve spolek, ve svém Diamondu II mám ROMku EržikaD2 3.1 buidl 28245. Chtěl jsem si nainstalovat navi. Garmin Mobile XT v. 5.00.20w , ale tento softík se mi po nainstalování kousne a telefon zamrzne, pomůže pouze softreset :mad: . Zkoušel jsem jiné navi softy (TomTom, AutoMapa) a tito běhají bez problémů :?: . Na jiné Romce jsem garmin xt nezkoušel a ani jinou Romku zkoušet nechci, ta co je v telefonu mi vyhovuje. Vlastním od Garmina navigaci na moto a rád bych ji i měl v telefonu (topo mapa se občas při toulce přírodou hodí). Nějaká rada by se našla, kde může být zakopán pes???

Předem děkuji
neobit (122)|15.7.2011 22:01
Jen poznámka...pokud opravdu řešíš nějakej problém, je vyzkoušení jiné ROMky jedna z vylučovacích možností... Takže klidně si tam dej jinou ROM, abys vyloučil, že se to týká Eržiky...to za prvé.
Za druhé si myslím, že to spíš bude nějakým nastavením konfigurace toho programu... iGO8 mají taky dost specifický nastavování typu zařízení a při špatným nastavení se dějou věci... ;) Garmin ovšem neznám, takže konkrétně nepomůžu :(

Začal bych ovšem vylučovací metodou...tudíž: Dělá to jen Eržika > "ANO = aha, tak to se zeptám autora a ten by na to mohl přijít..." nebo "NE = takže to je tím programem! Google neporadí...?" ;)
Adow (1267)|16.7.2011 23:04
[quote=scubadiver ]Zdravím ve spolek, ve svém Diamondu II mám ROMku EržikaD2 3.1 buidl 28245. Chtěl jsem si nainstalovat navi. Garmin Mobile XT v. 5.00.20w , ale tento softík se mi po nainstalování kousne a telefon zamrzne, pomůže pouze softreset :mad: . Zkoušel jsem jiné navi softy (TomTom, AutoMapa) a tito běhají bez problémů :?: . Na jiné Romce jsem garmin xt nezkoušel a ani jinou Romku zkoušet nechci, ta co je v telefonu mi vyhovuje. Vlastním od Garmina navigaci na moto a rád bych ji i měl v telefonu (topo mapa se občas při toulce přírodou hodí). Nějaká rada by se našla, kde může být zakopán pes???

Předem děkuji[/quote]
Problém bude asi s AMeBou - s tou Garminí aplikace blbnou. Jdi do nastavení AMeBy a tam zruš automatickou opravu pozice okna.