Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Přehrávač,který umí u videa zobrazit titulky

Jirka007 (161)|25.8.2004 13:27
Funguje nějaký přehrávač videa pro Pocket PC,který umí u videa zobrazit titulky, které jsou zvlášť v nějakém textovém souboru? Nebo je nutno video upravit a titulky do něj vložit.
Děkuji Jirka
váňa (242)|25.8.2004 13:38
Betaplayer :?: zkus se podívat tady
Jirka007 (161)|25.8.2004 14:05
[QUOTE="váňa"]Betaplayer :?: zkus se podívat tady[/QUOTE]

Ale ten v podstatě jenom přehrává jen film, který již má v sobě vložené titulky, jestli tomu rozumím dobře.
Ale bez vkládání titulků přímo do videa při konverzi rozlišení to nejde?
Aby si je vzal ten přehrávač z externího zdroje
Orloj_ce4you (299)|25.8.2004 14:35
ono stejne asi budes muset nejak to zdrojove video upravovat (neni zrovna prakticke/realne prehravat full res video v datovem toku nekolik tisic kbit/s na PPC z hlediska pametove narocnosti a pozadavku na vykon), takze tam jen ve virtual dubu pribude jeden filtr navic..
*David *_ce4you (10)|28.12.2004 18:33
Taky by me celkem zajimalo jestli existuje nejakej prehravac kterej umi prehravat video s titulky ktere ale nejsou primo soucasti videa. Mam ted program Smartmovie a ten my v pohode zkomprimuje film do formatu na PPC ale titulky mi vyhodi zvlast. Neni tam ani zadna moznost nastaveni aby byly titulky soucasti video-souboru. Betaplayer bohuzel prehrava jen film bez titulku. Nema nekdo s timto zkusenosti a nezna nejakej videoprehravac do PDA kterej umi prehravat video a nacitat titulky z jineho souboru?
Diky za pripadne odpovedi:yes:
*David *_ce4you (10)|28.12.2004 19:25
[QUOTE="*David *"]Taky by me celkem zajimalo jestli existuje nejakej prehravac kterej umi prehravat video s titulky ktere ale nejsou primo soucasti videa. Mam ted program Smartmovie a ten my v pohode zkomprimuje film do formatu na PPC ale titulky mi vyhodi zvlast. Neni tam ani zadna moznost nastaveni aby byly titulky soucasti video-souboru. Betaplayer bohuzel prehrava jen film bez titulku. Nema nekdo s timto zkusenosti a nezna nejakej videoprehravac do PDA kterej umi prehravat video a nacitat titulky z jineho souboru?
Diky za pripadne odpovedi:yes: [/QUOTE]

Tak jsem trosku brouzdal po netu a zjistil jsem ze Smartmovie ma nejakej prehravac kterej se nainstalije do PDA a dokaze prehravat film s titulky ktere jsou v textovem souboru. :yes:
oltcit (1098)|28.12.2004 21:04
To je fajn a nejaky link by nebol ?
vurmik (145)|28.12.2004 21:19
jo to by bylo fajn, ja sem sice jednu verzi mel, ale ta mi nejak nefungovala a uz nevim kde sem ji stahnul, ale mam pocit, ze kdyz jsem si s tim hral,tak to bylo jen demo a prevedlo to ten soubor tak ze byl chvilku barevnej a chvilku cernobilej. a navic sem si vsimnul u playeru, ze tam byla moznost ho pouzivat jen 60 minut :-(
*David *_ce4you (10)|29.12.2004 08:53
[QUOTE="oltcit"]To je fajn a nejaky link by nebol ?[/QUOTE]

Bohuzel tento program neni freeware. Demo lze stahnout zde. Plna verze programu stoji 24.99U$ ale myslim ze stoji za tu investici:yes: