Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 9 z 9

Téma: Přehrávač,který umí u videa zobrazit titulky

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Funguje nějaký přehrávač videa pro Pocket PC,který umí u videa zobrazit titulky, které jsou zvlášť v nějakém textovém souboru? Nebo je nutno video upravit a titulky do něj vložit.
    Děkuji Jirka
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2002

Betaplayer :?: zkus se podívat tady

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od váňa
    Betaplayer :?: zkus se podívat tady
    Ale ten v podstatě jenom přehrává jen film, který již má v sobě vložené titulky, jestli tomu rozumím dobře.
    Ale bez vkládání titulků přímo do videa při konverzi rozlišení to nejde?
    Aby si je vzal ten přehrávač z externího zdroje

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jul 2004

ono stejne asi budes muset nejak to zdrojove video upravovat (neni zrovna prakticke/realne prehravat full res video v datovem toku nekolik tisic kbit/s na PPC z hlediska pametove narocnosti a pozadavku na vykon), takze tam jen ve virtual dubu pribude jeden filtr navic..

Nováček
    Registrace
    Sep 2004

Taky by me celkem zajimalo jestli existuje nejakej prehravac kterej umi prehravat video s titulky ktere ale nejsou primo soucasti videa. Mam ted program Smartmovie a ten my v pohode zkomprimuje film do formatu na PPC ale titulky mi vyhodi zvlast. Neni tam ani zadna moznost nastaveni aby byly titulky soucasti video-souboru. Betaplayer bohuzel prehrava jen film bez titulku. Nema nekdo s timto zkusenosti a nezna nejakej videoprehravac do PDA kterej umi prehravat video a nacitat titulky z jineho souboru?
    Diky za pripadne odpovedi:yes:

Nováček
    Registrace
    Sep 2004

Citace Původně odesláno od *David *
    Taky by me celkem zajimalo jestli existuje nejakej prehravac kterej umi prehravat video s titulky ktere ale nejsou primo soucasti videa. Mam ted program Smartmovie a ten my v pohode zkomprimuje film do formatu na PPC ale titulky mi vyhodi zvlast. Neni tam ani zadna moznost nastaveni aby byly titulky soucasti video-souboru. Betaplayer bohuzel prehrava jen film bez titulku. Nema nekdo s timto zkusenosti a nezna nejakej videoprehravac do PDA kterej umi prehravat video a nacitat titulky z jineho souboru?
    Diky za pripadne odpovedi:yes:
    Tak jsem trosku brouzdal po netu a zjistil jsem ze Smartmovie ma nejakej prehravac kterej se nainstalije do PDA a dokaze prehravat film s titulky ktere jsou v textovem souboru. :yes:

Starousedlík SMob
    Registrace
    Oct 2004

To je fajn a nejaky link by nebol ?

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Apr 2004

jo to by bylo fajn, ja sem sice jednu verzi mel, ale ta mi nejak nefungovala a uz nevim kde sem ji stahnul, ale mam pocit, ze kdyz jsem si s tim hral,tak to bylo jen demo a prevedlo to ten soubor tak ze byl chvilku barevnej a chvilku cernobilej. a navic sem si vsimnul u playeru, ze tam byla moznost ho pouzivat jen 60 minut :-(

Nováček
    Registrace
    Sep 2004

Citace Původně odesláno od oltcit
    To je fajn a nejaky link by nebol ?
    Bohuzel tento program neni freeware. Demo lze stahnout zde. Plna verze programu stoji 24.99U$ ale myslim ze stoji za tu investici:yes:

Podobná témata

1. HTC touch HD_ Přehravani videa-titulky
    Od PetaKaras v sekci Touch HD
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 02-12-2008, 21:18
  2. Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 23-11-2008, 11:25
  3. Přehrávač a titulky
    Od Death_Angel v sekci Zbývající SMP
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 02-10-2007, 21:35
  4. Programy pro upravu videa pro pocket pc i s titulky ??????
    Od Spawncz v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 04-10-2004, 13:54