Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: gpx soubor

Nováček
    Registrace
    Aug 2009

Zdravím, našel jsem si gpx soubor, kde jsou wp (vsechny letiste a nouzové plochy) alehlavne jsou v tomto souboru i pomocí tracků (myslím) nakresleny jednotlivé vzdusne prostory, jejich ohraniceni. Ale OziCE nemá primo moznost oteveni gpx souboru, v nabídce wp jsem tento gpx otevrel, avsak nacetly se mi jen jednotlive wp,

jde nejak v OziCE otevrit to gpx, zajimaji me ty tracky, abych mel znázornene hranice leteckých prostoru, moc diky za odpoved

Martin
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob Avatar uživatele tomsoft
    Registrace
    Apr 2008

Ahoj,
    Neznám vůbec nijak extra OziCE, ale zkus si z tohoto webu, stáhnout prográmek "ITNConvert", který umí konvertovat velmi mnoho formátů pro různé navi. softy.... třeba se bude hodit :yes:

Nováček
    Registrace
    Aug 2009

tak jsem si prográmek nainstaloval, ale asi to muj problem neresi, alespon nevim jak. V CE verzi zkratka ty trasy z GPX souboru ne a ne zobrazit.

Dneska jsem narazil na mobile atlas creator, slo tam pridat i gpx soubor a mapu stahnout, ale bohuzel se nestahne s temi wp a trasami z gpx souboru.

kdyby mel nekdo jiny napad jak na to, budu za kazdou radu vdecny

Podobná témata

1. vario, wm6.1 a sym soubor
    Od Tazz1_ce4you v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 01-02-2009, 17:26
  2. .cab soubor z .exe
    Od Fány_oldd v sekci Obecné problémy
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 22-09-2006, 13:45
  3. Kde najdu soubor NK.nbf