Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: stahování internetových stránek a jejich synchronizace

Nováček
    Registrace
    Jul 2004

zdravím..

po nějaké době používání PDA jsem se rozhodl že zkusím i jiné funkce například zprávy a nebo program televize ..

našel jsem si adresy:
    pro TV program - http://avantgo.palmare.cz/avantgopda_v2.html?clankyzahlavi=0&short=1&televiz e=3&televize_dni=3

a pro zpravodajství - http://servis.idnes.cz/palm_all.asp

někde v diskuzích jsem se dočetl že to jde dát do oblíbených a synchronizovat AS. jenže tak synchronizuju jenom tu konkretní stránku..

zkusí mi někdo udělat bodový návod jak to zprovoznit??
    pokud někdo poradí budu velice rád..

diddle
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2002

Pokud Ti to stačí off-line vyzkoušej WORLD OF LINE od Sunnysoftu, ke stažení zde.
    Já si takto nasynchronizuju (stáhnu) co mě zajímá a po večerech nebo na cestách si to v klidu přečtu

Nováček
    Registrace
    Jul 2004

Vlastně se mi jedná především o off-line.. v práci nasosnu data a po cestě nebo doma je počtu )

WOL je podle www komerční program.. takže rada dvě please nějeké free řešení by se nenašlo??

vlastně mi šlo o to že někdo už řešení v diskuzi nabízel ale nějak jsem nebyl sto pochopit co má namysli.. konkrétně v diskuzi na stahování televizního programu

diddle

Starousedlík SMob
    Registrace
    Aug 2002

... aplikace typu World off-line je pro tyto účely nejvhodnější. Za těch pár korun určitě stojí.

Jinou možností je nastavení synchronizace oblíbených (tzv. mobile favorites). Postup jsem popsal
    zde.

PavelR.

Podobná témata

1. Qtek 8310 - Outlook,podsložky a jejich synchronizace
    Od kubicz.info v sekci + Komunikace & Synchronizace
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 08-04-2008, 12:38
  2. kontakty a jejich synchronizace
    Od chinook v sekci + Komunikace & Synchronizace
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 14-01-2006, 13:58
  3. Tvorba internetovych stranek pro PocketPC ????
    Od Spawncz v sekci Programování
    Reakcí: 12
    Poslední příspěvek: 01-09-2004, 14:24