Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Neviem, aky dat nazov, tak citajte a poradte...

pufo_ce4you (113)|25.8.2004 08:12
Este do nedavna, ked som vypol mojho Looxa, vyplo sa vsetko - aj BT a prerusilo sa samozrejme pripojenie na GPRS (spojenie BT-mobil). Vsak vcera som urobil HW reset a vratil zalohu spred troch dni, a cuduj sa svete, ked vypnem PDA, modra ledka nezhasne a spojenie dalej bezi. Skusal som ho nechat "vypnuty" aj 10 minut a spojenie BT-mobil-GPRS bolo stale aktivne, dokonca mi aj prisla message z ICQ, ibaze PDA to neoznamilo zvukom (ved jasne, ked bol "vypnuty"). Mate s tym nejake skusenosti? Co sa mohlo stat? Alebo to tak ma byt a predtym mi PDA nefungovalo korektne? Aj pri zapinani, predtym, ked som PDA zapol, trvalo asi sekundu, kym sa rozsvietil display, teraz len co stuknem do tlacitka power, display hned naskoci. Pls, poradte...
Pavel Koza (4761)|25.8.2004 08:28
...a predpokladam, ze za par hodin takoveho "vypnuti" je zarizeni bez baterky, ze?
pufo_ce4you (113)|25.8.2004 08:41
No neskusal som ho celu noc nechat "vypnuty" s aktivnym BT, ale bez BT baterka neklesla. Ved to mi je divne.
pufo_ce4you (113)|25.8.2004 12:03
Dokonca som zistil, ze pokial urobim SW reset a mal som zapnuty BT, po resete sa znova zapne kontrolka BT.
Pavel Koza (4761)|25.8.2004 12:15
Bohuzel nejsem schopen poradit. Zkuste zavolat na support FSC, mozna uz se s tim setkali.
pufo_ce4you (113)|25.8.2004 12:47
Ono by mi to vcelku vyhovovalo taketo chovanie Looxa, len este idem vyskusat aktivne BT pripojenie pri "vypnutom" PDA ohladne spotreby baterky :)
pufo_ce4you (113)|25.8.2004 13:24
To je v prd..., uz to zase funguje ako predtym: BT sa po SW resete nezapne a pri stlaceni power tlacitka sa vypne aj BT. Tak nechapem, co to malo znamenat vcera :(
Crusader_ce4you (624)|25.8.2004 13:30
Myslím, že to neví nikdo :D U mého iPAQu 4150 tato situace nastala taky a jak přišla, tak i sama odešla :D A myslím, že tu byl v sekci iPAQ ještě jeden z nás, komu se tuto RANDOM :D funkci podařilo na chvíly zprovoznit. Bohužel taky neví jak :D
blackdot_ce4you (139)|25.8.2004 21:05
Pozoroval jsem stejny jev. Ale jen kratkodobe... Ukoncil jsem spojeni manualne a pak to zase slapalo jak melo...
Michal Škrabálek (42)|25.8.2004 22:08
Přesně toto se mi stalo také, a několikrát, ani nebylo potřeba resetovat PDA. U mě to ale souviselo se změnami nastavení BT připojení (přidávání nových typů připojení s PC, active sync, atd.), při takovémto testování se občas povedlo zapnout BT trvale (i při vypnutém PDA běželo připojení), během půl dne se ale vše vrátilo zpět. Pravděpodobně chyba OS...:sarcastic:
Skank_ce4you (8)|17.4.2006 22:53
mam trochu jiny problem, internet pres BT pres nokii mi z niceho nic, z hodiny na hodinu prestalo fungovat a uz sem ho vubec nerozchodil!! zkousel sem i soft reset a nic!nevite nekdo cim to muze byt?
Juundra (34)|18.4.2006 21:17
to stejné se mě stalo taky ale u wifi a nic jsem nepřenastavoval ani neresetoval