Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

AvantGo - Jak vám šlape???

null (0)|10.6.2002 20:36
Ahojte lidičky! Zajímalo by mne, jak vám šlape AvantGo.

Mně totiž funguje tak dva dny v týdnu a pak nic ...co vy na to? [;)]
K3_ce4you (107)|10.6.2002 20:40
Myslím že na 100 %. Nestalo sa mi, že by boli nejaké problémy. [:D]
null (0)|10.6.2002 22:27
Me funguje docela dobre, az na par fucking problems:

- nektere (ceske) kanaly maji jen titulni stranku a po kliku na konkretni clanek nasleduje jen chyba

- nektere ceske kanaly neplati avantgu a tak maji velmi limitovany pocet ctenaru, takze si je vlastne nelze objednat (treba mobil.cz)

- taky me docela stve nizky limit na celkovy objem dat kanalu. Mam tak 15 kanalu a dalsi mi to nedovoli uz pridat, protoze prekracuji maximalni velikost soucu kanalu. Dost me to stve - jsem pripojen pres kabelovku a mam v PDA 512MB pameti, takze ten limit avantga je fakt trapnej

Tomjin (15)|11.6.2002 09:30
Mě tak dlouho AvantGo zlobilo a pořádně nefungovalo, až jsem začal používat mobilní kanály IE a jsem s nimi spokojen mnohem více... navíc nemusím zaplácat pamět dalším programem.
VIta56 (69)|11.6.2002 10:19
Limit 2MB na kanál u Avantgo se dá obejít zaregistrováním dalšího (ích) konta. Já sám používám dvě konta xxxx a xxxx2. Při prohlížení měním konta Tools -> Choose Server. Kromě toho používám ještě iSILO.
topesto (71)|11.6.2002 12:16
Můžete sem někdo napsat seznam známých českých kanálů, které AvantGo platí a má cenu se k nim přihlašovat. Díky/Jerry.
poky_ce4you (2)|11.6.2002 20:45
avantgo mi šlape svěle, perfektní aplikace až na nedostatek kvalitních českých kanálů. Zatím sem našel jen 3: živě, mobilmanii a filmpub od atlasu. Uvítal bych víc
K3_ce4you (107)|11.6.2002 20:56
Je fakt, že 2MB je málo...... [:((]
null (0)|22.3.2003 00:52
[QUOTE]Limit 2MB na kanál u Avantgo se dá obejít zaregistrováním dalšího (ích) konta. Já sám používám dvě konta xxxx a xxxx2. Při prohlížení měním konta Tools -> Choose Server. Kromě toho používám ještě iSILO.[/QUOTE][:mad:] [:sarcastic:]
Jawet (9)|1.9.2004 16:53
V poslední době (cca týden) mi také nefunguje AvantGo. Při synchronizaci vypadá vše OK, vypíše se mi "Connection successful" a "Synchronized", ale žádný kanál se neukáže. Dělá to ještě někomu? Nevím, zda je problém na straně serveru avantgo.com (tam se dostanu přes web) nebo u mě v cihle. Před tím to šlapalo bez problémů.
zipiik (206)|2.9.2004 07:49
kdyz tak prolitam tuhle diskusi, nechcete zkusit alternativy za avantgo? isilo, world off-line, plucker (jestli uz byl portovany na PPC).
Jawet (9)|2.9.2004 08:13
No, asi zkusím opravdu jiné programy. Říkám si, že ještě tak týden počkám, jestli se to nerozjede, a vyzkouším taky překonfigurovat nějak nastavení, ale pokud se to nerozjede, jdu do jiné aplikace. Ale byla by to škoda, protože dosud mi AvantGo šlapalo jak hodinky a byl jsem spokojený;)
elipsoid (24)|20.10.2004 20:08
Ja jsem ho konecne rozchodil a pochopil, jenom mi nejede na HPC Jornada 680 cestina. Nenasel jsem nikde zmenu fontu, nevite co s tim?
Jawet (9)|21.10.2004 08:45
Nakonec jsem se vyprdnul na celé AvantGo a nainstaloval si World off-line od Sunnysoftu a po týdnu zkoušení ho hned i zaplatil. Připadne mi mnohem jednodušší a lepší. Zatím jsem s ním při stahování kanálů neměl žádné problémy.