Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 26

Téma: 72. pravidelný pražský sraz ce4you :: Praha, 4. června 2011, Sonno di Forno

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Zvu vás opět na další setkání příznivců mobilních zařízení všech velikostí, tvarů i operačních systémů na 72. pravidelný pražský sraz ce4you, který se bude konat v sobotu 4. června 2011 od 14 hodin v pizzeria & restaurant Sonno di Forno, Pod Pekárnami 7, Praha 9 - Vysočany, tel: 283 893 422 (mapa).

Chcete-li něco odborného diskutovat či poradit, přijďte raději do 17.-18. hodiny a samozřejmě to napište do tohoto vlákna. Jako vždy budete mít možnost prohlédnout si zařízení, příslušenství, softy..... něco zakousnout a trošku popít.

Novým i náhodným návštěvníkům webu, méně pozorným, nepozorným či nevšímavým čtenářům opět opakuji, že na sraz může přijít každý, nejde o žádnou uzavřenou společnost vyvolených, jak si mnozí stále mylně myslí. Podmínkami jsou jen zájem o "problematiku" PDA, smartphone apod. a peníze na zaplacení vlastní konzumace.

Srazy se dělají pro vzájemnou výměnu poznatků a zkušeností. Doporučuji návštěvu srazu především nováčkům, kteří nejen s mobilními zařízeními začínají (nebo by chtěli začít) a potřebují poradit či jen "naťuknout" a stejně tak i těm, kteří zvažují nákup nějakého zařízení nebo příslušenství.

Více informací ke srazům v roce 2011 najdete v této diskuzi. Pokud je něco najasné, zeptejte se v tomto vlákně, napište soukromou zprávu nebo napište e-mail.

A na závěr prosba:!:
    Registrace/přihlášení není nutné, ale pokud chcete přijít, dejte mi, prosím, nějakou formou (zde ve vláknu, soukromou zprávou (SZ) nebo emajlem) vědět, že na sraz dorazíte. Je to kvůli rezervaci alespoň přibližného počtu míst a uspořádání stolů. Děkuji

Seznam přihlášených účastníků:
    1. Zdeněk Malinský
    2. Pavel Koza
    3.+4. Sametoví Krabičkovi
    5. htcjirka
    6. ŠamotZdeny
    7. Bigman66
    8. Carabei
    9. winand

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2004

Já jsem 4.6. mimo, bohužel nedorazím.

Čestný člen Avatar uživatele Velvet
    Registrace
    Jun 2005

Zatím tomu nic nebrání, takže snad dorazím(e)

EDIT: Tak ti, Zdeňku, pěkně děkuju...odteď budu doma poslouchat, že jsem "Janička Krabičková"..... :sarcastic:

Nováček
    Registrace
    Mar 2009

Ja bych popravde byl nejvdecnejsi, kdyby tam nekdo vzal Samsung Galaxy S II a HTC Sensation (asi jedina nadeje je Milan). Uz jsem se nejak zasytil Jablek, tak ochutnam zeleneho robutka (nez vyjde iPhone 4S).

Edit: Za Krabickovi jsme pro sezeni venku.

Starousedlík SMob Avatar uživatele htcjirka
    Registrace
    Jun 2006

Aj ja dorazim,kdyz jsou ty srazy uz tak vyjimecne a jednou za cas

Registrace
    Mar 2004

Tak se nám to pomalu blíží. Pokud bude hezky, můžeme sedět venku (není nutno), takže případné návštěvníky prosím k "přihlášce" připsat, zda chce sedět venku, vevnitř nebo zda je mu to jedno. Díky

Registrace
    Jun 2006

Me je to jedno,ale pokud bude hezky,je urcite lepsi sedet venku.

Nováček
    Registrace
    Sep 2007

Tak na 90 %,po delší době dorazím i já.Dofám,že se mi podaří přemluvit htcjirka,aby mi naflashoval Touch Pro II Zdeny

Nováček
    Registrace
    May 2006

Bych i já se snad mohl tentokrát objevit a je mi to celkem jedno, kde to bude.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Apr 2006

Určo se taky ukážu.

Registrace
    Mar 2004

Tož jsem zvědavý, kolik se nás nakonec sejde. BTW měl by se stavit i zákusek

Nováček
    Registrace
    Mar 2009

Tak si tam tu Galaxy S II nakonec vezmu sam.

winand
    Guest

No vypada to ze se stavim. Nebude tam mit sebou nekdo Dell streak?

Registrace
    Jun 2006

Citace Původně odesláno od krabicka3
    Tak si tam tu Galaxy S II nakonec vezmu sam.
    Uz jsem ho mel doma taky,hezky vykonny kousek ,ale nic pro me.Ale tebe by to snad mohlo uspokojit.

Nováček
    Registrace
    Mar 2009

To vis, procik je konecne dle meho gusta.

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 30-05-2012, 10:30
  2. Reakcí: 12
    Poslední příspěvek: 05-12-2011, 14:48
  3. Reakcí: 21
    Poslední příspěvek: 24-10-2011, 12:14
  4. Reakcí: 16
    Poslední příspěvek: 07-03-2011, 10:56
  5. Reakcí: 25
    Poslední příspěvek: 19-05-2010, 20:32