Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 2 z 2

Téma: Nevypíná se HP iPAQ 114

Nováček
    Registrace
    Mar 2008

Dobrý den, po HR a doinstalování oblíbených aplikací, které jsem používal i v minulosti mám problém, že se HP iPAQ 114 s WM 6.1 nevypíná. Příkladně, když mi zazvoní připomínka, displej zhasne po nastavené době, ale zařízení se nevypne. A tudíž rychle vybíjí baterku. Je to sporadické, někdy se zařízení vypne, jak má. Před HR jsem s tím nikdy neměl problém. Vypínání mám nastavené. Nevíte, kde by mohl být problém? Může za to nějaký systémový soubor nebo nějaká aplikace?

Díky za odpovědi! M.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Mar 2008

Tak už jsem na to díky Bohu přišel a nemusím dělat další HR. Mohla za to aplikace pRSSreader, která se mi sice líbí, ale není úplně stabilní a občas padá. Po odinstalování pRSSreaderu se PDA už vypíná opět normálně, jak má. Uvědomil jsem si, že to byla jedna aplikace navíc, kterou jsem v předchozí instalaci neměl a to mě vedlo k závěru, že možná toto bude kámen úrazu...
    Odpovídat lze po přihlášení

Podobná témata

1. Reakcí: 11
    Poslední příspěvek: 03-07-2009, 13:19
  2. LOOX 720 se nevypina
    Od Ivanm_ce4you v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 17-10-2007, 14:25
  3. Nevypina se GPS u N560
    Od tomasd_ce4you v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 22-09-2007, 15:10