Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

zaloha kontaktu - funkcni dotyk, nefunkcni LCD

hamsterKILL (4)|12.4.2011 11:00
potreboval bych vytahnout kontakty z Touch HD, ktere ma sice funkcni dotyk, ale nefunkcni LCD (nic nezobrazuje)

pres activesync jej spojim a za pomoci Windows Mobile Device Center se mi podari i stahnout kontakty, ale nejsou bohuzel vsechny, protoze do zarizeni byly jeste pri koupi importovany kontakty z jineho GSM a ty zde bohuzel po stazeni kontaktu nejsou

zkousel jsem i my mobiler, ale nejsem si jisty, jestli jeho spusteni doprovazi i potvrzeni moznosti primo v HTC, protoze se mi jinak nespoji

rad bych kohokoliv poprosil o spolupraci a rady, jakym zpusobem je toto mozne resit

HTC drzim v ruce poprve, takze me prosim berte s rezervou =)

diky vsem zucastnenym
CZTomidlo (20)|12.4.2011 15:11
My mobiler se při prvním spuštění instaluje, takže se potvrzuje jen poprvé, nasledně již není třeba.
Zdenek Malinsky (9781)|12.4.2011 15:36
To chceš tvrdit, že jsi po celou dobu užívání PDA PIM vč.kontaktů nesynchronizoval ani nezálohoval? To jsi teda pašák :sarcastic:

Z jiného GSM byly importovány a nyní tam nejsou? Nemáš je na SIM kartě? A když bylo PDA vpořádku, tak tam ty kontakty byly? Nejsou v nějaké jiné složce? Je možné, že import neproběhl korektně, protože pokud synchronizace proběhla korektně, musí být všechny kontakty přeneseny/zesynchronizovány.

WMDC funguje myslím jen s Outlookem, ale My Phone od MS by mělo postačit. Více třeba zde.

My Mobile by mělo pomoci podívat se všude v PDA a vyexportovat data.

Budeš měnit displej, reklamovat?

hamsterKILL (4)|12.4.2011 16:05
zarizeni nebylo uzivano mnou, tedy jeho historicke backupy neovlivnim

z puvodniho GSM bylo importovano cca 500 kontaktu a dohromady se dostavame na temer 900 kontaktu celkem, tedy ne, na sim karte nejsou a ano, v telefonu kontakty byly

moznost reklamace zde bohuzel neni a displej bude kompletne vymenen, jakmile bude prilezitost, nicmene nyni je potreba z nej dostat veskere kontakty
hamsterKILL (4)|13.4.2011 15:56
zkoušel jsem ještě SW - Jeyo Mobile Companion 2.1 (bez nutnosti potvrzeni na HTC, pouze spuštění activesync), který mi též ukázal pouze ten počet kontaktů

majitel si je 100% jistý, že tam kontaktů bylo více a SIM, že celou dobu zůstala prázdná, navíc se jednalo o téměř 500 kontaktů

my mobiler potvrzení nechce, třeba HTC Touch HD2 se připojí okamžitě, na tom stejném PC, se stejným WMDC a se stejným my mobilerem, ovšem Touch HD nikoliv

jedinou možností tedy zůstává výměna LCD

v tom případě už není v rámci tohoto tématu co řešit
zivan (615)|14.4.2011 01:09
Muzes zkusit trial verzi True Connect
wm6 -> nefunkcni displey, jak stahnout sms

hamsterKILL (4)|14.4.2011 11:32
super, díky moc, softík šlape jako hodinky (ne doslova, odezva je horší, ale darovanému koni ..... byť jenom 14-ti dennímu =) )

FYI: kontakty v telefonu skutečně nejsou, ale v původním funkčním stavu byla v něm vsunuta i microSD karta, tak ještě jí sehnat a snad budou kontakty tam

diky za spolupráci