Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

TP 2 od AT&T, pár dotazů

Sako verife (476)|10.4.2011 19:52
Poridil jsem si pouzity TP2 od mobilpohotovosti. Mobil mel ceskou ROM 6,5, klavesnice fungovala. Samozrejme me to nedalo a ihned jsem si flashnul jinou ROM (CosmikDebris_r4.2) se kterou jsem naprosto spokojen.

MDA od ATaT nema nad displejem druhy fotak, naopak ma pod tlacitky hlasitosti dalsi tlacitko. (nepochopil jsem ucel tohoto tlacitka)
Klavesnice ma jine rozlozeni nez ta primo od HTC. Samozrejme s ROM se kterou jsem to koupil me to bylo jedno, tlacitka klavesnice odpovidala psanemu textu. Nicmene s jinou ROM, uz neodpovidaji stisknuta tlacitka skutecnosti (stisknu FN a prepne se to na Caps napr)
Da se nejak docilit "premapovani" klavesnice podle ATaT?

Samozrejme me take napadlo dat originalni ROM ze stranek HTC, po zadani SN me ale hlasi web, ze tato ROM neni urcena pro muj pristroj. Zrejme kvuli tomu, ze muj nemecky pristroj od ATaT potrebuje nahodit nemeckou ROM a pak nainstalovat cestinu od Sunnysoftu. Treba se ale pletu.
Mohl by me nekdo nekam nasdilet ROM kterou dava mobilpohotovost?
Pripadne me poradit jakym zpusobem postupovat.

Dekuji za informace
Sako verife (476)|12.4.2011 00:53
Nikdo nevi?? :(
Zdenek Malinsky (9781)|12.4.2011 14:38
Já vím jen to, že české lokalizace od Sunnysoftu jdou použít jen na anglických ROM.
Sako verife (476)|12.4.2011 14:56


2:20 klavesnice se kterou si eng ROM nevi rady, jsou jinak namapovana tlacitka.

Nejaka rada ohledne premapovani cele klavesnice?
Zdeno_ce4you (291)|12.4.2011 16:01
jukni sem:
[code]http://forum.xda-developers.com/archive/index.php/t-574509.html[/code]
podle názvu se tam píše o tom co asi potřebuješ, ale nestudoval jsem to podrobně.
Sako verife (476)|12.4.2011 19:52
diky, zkusim to procist.

EDIT: tak jsem z toho jelen, zrejme bych potreboval nejaky puvodni registry z AT&T pristroje.
Sako verife (476)|24.4.2011 22:16
Mohl by me nekdo prosim pomoci a premapoval by me tlacitka podle teto fotografie?
Mam nemecky brandovany pristroj a ten ma par HW zmen, vcetne trochu jine klavesnice. Pokud si nahraji jinou ROM, tak napriklad pod tlacitkem FN (viz foto) mam jine tlacitko. Coz je celkem logicke. Ceske klavesy (diakritiku) nepotrebuji, nepouzivam je.
Na premapovani klavesnice jsem si stahl program RhodiumKbdControl_GSM_1.4, ale netusim jakym zpusobem premapovat napr FN (OK atd) tlacitko na jinou klavesu.
Dekuji za pomoc, pripadne rady.


Uploaded with ImageShack.us



Mohl by me nekdo nasdilet posledni ceskou ROM 6,5? napriklad nekam na Multishare atd. Z oficialnich stranek me nejde stahnout, pristroj je nemecky atd..

Sako verife (476)|9.5.2011 09:58
zjistil jsem pár nepřesností v mém popisu.
Přístroj není německý, prodával se v USA pod názvem HTC Tilt 2 http://www.htc.com/us/support/tilt-2-att/help/

Samozřejmě již mám v PC ROM AT&T, pokud ji nainstaluji, co mám z ní dostat za soubory do jiné ROM, aby mě fungovala správně HW klávesnice?
Předpokládám že by to měl být nějaký soubor z registrů, ale netuším který atd.
Děkuji
Sako verife (476)|17.6.2011 21:56
vyřešeno a zprovozněno provedením importu zálohy ATaT registrů pro klávesnici.
smigisis (1)|7.7.2011 14:05
Prosim Te,kdes nasel ty ATaT registry pro klavesnici??? Mam stejny problem jako ty akorat u HTC FUZE ( RAPHAELA ) dik za odpoved.
Sako verife (476)|7.7.2011 15:08
dej si hledat AT&T Tilt keyboard na http://forum.xda-developers.com/ , mel by jsi tam nekde najit i odkaz primo na registry AT&T keyboardu.
Pokud se ti to nepodari, tak si budes muset sehnat AT&T Tilt romku, nainstalovat a primo si to nastaveni klavesnice stahnout. Nasledne preinstalovat ROM kterou chces pouzivat a importovat stazene registry nastaveni klavesnice z AT&T Tilt.

ted nevim jestli jsem to napsal dostatecne srozumitelne.