Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 7 z 7 PrvníPrvní ... 567
Zobrazené výsledky: 91 až 97 z 97

Téma: ROM - GreenTopaz CZ | 19.11.2011 - Revize 5 NOVEMBER FACELIFT | WM 6.5.x (build 23152) | SENSE 2.5 CHT 2.0

Nováček
    Registrace
    Jan 2012

Věřím, že i když je HTC Diamond 2 né zrovna nový telefon, zaslouží si pravidelně aktualizovanou ROM. To je vše.
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob Avatar uživatele Adow
    Registrace
    Sep 2008

Jasný, souhlasím. Pokud ale aktualizace už nedělá výrobce ani jiné SW firmy (a nejen u tohoto modelu, ale u celé řady s WM 6.5), tak my nemáme aktualizovat z čeho - i kdyby si to ten telefon zasloužil sebevíc.

Nováček
    Registrace
    Jan 2012

Rozumím.

Mám jeden dotaz k ROMce. Telefon mi nechce posílat sms na některá čísla, speciálně na T-mobile čísla. Dá se na ně zavolat, ale psát sms ne.
    Jen mi to napíše hlášku: "Zprávu nelze doručit. Zkontrolujte, zda je adresa pro zprávu SMS zadána správně a opakujte akci."

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2010

Koukám, že jsem zase propás kousek diskuze Nějak mi fórum nezasílá informaci o nových příspěvcích...jsem uražen
    No...v podstatě to už řekl Adow...kuchař ROMek je prostě hlavně lepič a ladič... A už fakt není co ladit ani lepit
    Já EržikuD2 jen převlíkl a doladil drobnosti, co po jejím ukuchtění ještě stačily přijít.
    Věnovat se dál WM 6.5 je jako dělat všechno pro to, aby se dneska daly plnohodnotně na PC používat Windows 95...uznejte, že je to nesmysl...už jen ty problémy s rozjetím USB...
    Každá technologie jednou ustoupí té nové...a musí to bohužel přijmout i její staří uživatelé, protože přišli noví, kteří platí za novější technologii...a je jich víc...
    Zkuste tu někdo napsat, co teď na té staré ROMce opravit, vylepšit? S rychlostí D2, s jeho HW nikdo nic neudělá...ani overclock. Stávající věci jakžtakž fungujou...a kdo začal s odřezáváním podpory služeb? No zrovna Microsoft byl jeden z prvních...taky byly problémy s Twitterem...budou s Facebookem, na G+ klient nikdy nebude...a co přijde dál? Co té ROMce chybí? Jako navigace s iGO8 by mi D2 ještě fungoval skvěle...ale na co ho s sebou tahat, když to můžu mít i na XPERII?

Když se teď tak seznamuju s Androidem, tak mi D2 připadá čím dál víc jen jako PDA pro občasný použití jako navigace nebo pro podepření skříně, když padá... Je to smutný, ale čas prostě jde dál...

O tom problému s odesíláním SMS na T-Mobile už tu myslím byla řeč a na nic se nepřišlo. To je další problém...jak mám něco řešit, když nemám vlastně co? Já ten problém nemám a to píšu spoustě T-Mobiláků...a nikdo další se se stejným problémem nepřihlásil Pat. Jen mi přijde divná ta hláška...ne že se nepodařilo ODESLAT, ale DORUČIT...čili odeslání proběhlo nejspíš OK...kdepak se to zadrhlo...

Závěrem jen přemýšlím, že bych kitchen EržikyD2 s mým "přínosem" trochu polidštil a dal ji dál k dispozici...ale neberte to jako slib...mám spoustu důležitější práce, takže prostě uvidíme...

P.S. Adowe...já tu XPERII Ray koupil na inzerát za 5500Kč...naprosto novou, koupenou v akci u Vodafonu...takže já ušetřil, prodávající vydělal a Vodafone nakonec taky...krásnej svět Ale já nemám bejby, takže se mi o investici rozhodovalo líp...

Nováček
    Registrace
    Jan 2012

Bude mi bohatit stačit, když mi telefon zabliká při nové sms, když na ikoně sms bude kolik nových tam je a zasílání na t-mobile. U Eržiky s t-mobile prblém nebyl.

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2010

No...tohle je hodně divný Mě to v tomhle směru všechno fungovalo, nikdo jinej nic podobnýho nezmiňuje a netuším, kde by mohl být problém

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2010

Takže jsem se teda dokopal k tomu, že se mi povedlo zveřejnit kitchen GreenTopaz...
    Kdo má zájem, pokračujte...

Najdete ji tady http://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=36661

Strana 7 z 7 PrvníPrvní ... 567

Podobná témata

1. Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 04-02-2012, 11:09
  2. Reakcí: 1072
    Poslední příspěvek: 26-06-2010, 19:58
  3. Reakcí: 55
    Poslední příspěvek: 04-03-2010, 21:00
  4. Reakcí: 73