Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

ROM

Tazounek (36)|19.3.2011 11:49
Zdravim, chtel bych pozadat ty zkusenejsi z nas co maji tuhle cihlicku aby mi hodili nejake navrhy na nejakou peknou ROMku ;) ... tak nejak aby v ni uz i neco bylo a nemusel bych vse doinstalovavat, aby byla prehledna, byla pekna i stylove a tak ... je mi jasne ze kazdy mame jiny vkus a proto budu rad za vic navrhu ze kterych budu vybirat :))))

jo a hlavne aby byla stabilni ;)
Zdenek Malinsky (9781)|19.3.2011 13:27
Tady nebo na xda-dev si určitě něco vybereš. A pokud ne, můžeš si ukuchtit sám, dle svých požadavků.
Tazounek (36)|19.3.2011 15:25
tak na XDA se moc neorientuju.. a kuchtit neumim a moc se do toho poustet ani nechci pac bych si udelal urcite paradni tezitko :))) ... takze me zajimaji nazory lidi co s tim maji zkusenosti ;)

jeste se zeptam, tohle se jen instalujou ty CABy???
Zdenek Malinsky (9781)|19.3.2011 18:17
Těžítko si můžeš udělat i při flashování. ;) Prostě musíš si trošku projet fóra a pročíst-každý má jiné preference a těžko říct, která ROM je nejlepší.

Návod na instalaci programů je zde.
Tazounek (36)|19.3.2011 19:19
zas uplnej zacatecnik nejsem :)) .. jen me zajimalo jestli na to aby to vypadalo jako na screenech staci naistalit ty caby ;) ...

jinak ohledne te romky mas rozhodne pravdu, proto jsem chtel nejake navrhy nebo postrehy a podle toho si vyberu, zaridim sezenu :))
Zdeno_ce4you (291)|19.3.2011 21:26
Vyzkoušel jsem spoustu ROMek a doporučuji poslední verzi od KWBR.
Nenašel jsem žádnou chybu a funguje v ní i čeština.
Tazounek (36)|20.3.2011 11:14
zkousel jsem hledat na XDA a nejak se mi nezadarilo :( .. co v ni vsechno je ?
Zdeno_ce4you (291)|21.3.2011 19:56
Nemám rád odpovědi typu " Co takhle Hledat? ", ale když dáš do googlu slovo KWBR, hned na vrchu je
[code]http://qa.celogeek.com/mobile/mirrors/htc/kwbr[/code]

Moc toho v ní navíc není, jestli vůbec něco. Zato je spolehlivá, rychlá a stabilní. Aplikace které používám v žádné ROMce stejně nejsou.

Tazounek (36)|22.3.2011 00:00
priznam se ze google jsem nezkousel :))) ... ale az budu doma tak na to kouknu tady v praci mam docela orizle moznosti :( .. ale dikes aspon nekdo ;)

Necituj předchozí příspěvek. Zbytečné citace smazány.
Zdeno_ce4you (291)|22.3.2011 16:42
Není problém to probrat třeba přes ICQ nebo Skype. Rád pomohu.