Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 8 z 8

Téma: Automatické mazání e-mailů

Nováček
    Registrace
    Jan 2009

Dobrý den. Na svém HD2 jsem si aktivoval u T-mobile internet na mobil a nastavil si na HD2 e-mail učet. Pošta se mi na HD2 stahuje dobře. Ale po tom co se mě e-mail stáhne do stolního PC přes Microsoft Outlook a vymaže originál e-mailu na servru, tak při dalším připojení HD2 se mě e-mail na HD2 sám vymaže. Nevíte, jde někde nastavit, aby se e-mail na HD2 nevymazával a zůstal?
    Odpovídat lze po přihlášení

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

To by sis měl nastavit na serveru.

Nováček
    Registrace
    Jan 2009

Moc se v tom nevyznám, ale já to nepotřebuji nechat na servru ale v HD2. Jinak účet mám u volnýho.

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

No jasně, PDA syncne to, co je na serveru. Pokud na něm nemáš nastaveno, aby tam pošta zůstávala, tak po stažení do PC zůstane prázdná a to prázdno se stahne i do PDA. Takže buď používej imap, pokud ho umí volny.cz nebo si tam nastavit, aby po stažení zůstávala pošta na serveru. Nebo syncovat jen přes active sync/ win mob device center s PC.

Nováček
    Registrace
    Jan 2009

Takže jestli to chápu dobře, tak ta pošta se jenom nestáhne jako třeba u stolního PC, ale vždycky se synchronizuje? A nejde někde ta synchronizace vypnout aby to ten e-mail jenom stahovalo?

Nováček
    Registrace
    Jan 2010

Predpokladam, ze pouzivas POP3 - tak tohle bude spis v PC - v outlooku si nastav, aby nechaval postu na serveru a nemazal ji. Urcite to tam jde, jeden cas jsem to tak mel.

Jde o to, ze HD2 ti postu ze serveru nemaze, ale outlook po stazeni ano. Kdyz HD2 vidi, ze je posta smazana, tak ji smaze i u sebe - muj tip.

Nováček
    Registrace
    Jan 2009

To vím, ale já tu poštu na tom servru nechci. Nejde jenom o účet u Volnýho , ale i firemní e-mail a těch nastavení je tam víc co by se pohádalo. Např. Notebook poštu stahuje a nechává kopie, ale stolní Pc stáhne a smaže. Na firemní nám chodí hodně souborů a schránka by se rychle zaplnila. Asi nejschůdnější bude ten e-mail poslat v kopii na ještě jiný e-mail a tam to nemazat a stahovat to jenom do PDA z něho. Škoda, původně jsem myslel, že se to bude chovat stejně jako stolní PC s Outlookem.

Nováček
    Registrace
    Jan 2010

Jenze v tvem pripade kdyz stahnes postu z PC, tak ti na notebook vubec nedojde. To je velmi nesikovne reseni. Osobne mam preposilany vsechny maily na svuj gmail a ctu to pomoci IMAP. Odesilani z gmailu z jine adresy take funguje skvele, takze lidi zvenku ani nevi, ze mam gmail. V kombinaci s androidem velmi silne reseni.

Podobná témata

1. Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 18-11-2008, 14:46
  2. MS Pocket Outlook - mazání mailů?
    Od free-bee v sekci Windows Mobile a Windows CE
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 11-11-2008, 20:08
  3. Automatické mazání kalendáře - jak zrušit
    Od FilipF v sekci + Komunikace & Synchronizace
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 06-12-2006, 13:43