Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Automatické mazání e-mailů

bub_ce4you (10)|9.3.2011 10:25
Dobrý den. Na svém HD2 jsem si aktivoval u T-mobile internet na mobil a nastavil si na HD2 e-mail učet. Pošta se mi na HD2 stahuje dobře. Ale po tom co se mě e-mail stáhne do stolního PC přes Microsoft Outlook a vymaže originál e-mailu na servru, tak při dalším připojení HD2 se mě e-mail na HD2 sám vymaže. Nevíte, jde někde nastavit, aby se e-mail na HD2 nevymazával a zůstal?
Zdenek Malinsky (9781)|9.3.2011 10:38
To by sis měl nastavit na serveru.
bub_ce4you (10)|9.3.2011 10:47
Moc se v tom nevyznám, ale já to nepotřebuji nechat na servru ale v HD2. Jinak účet mám u volnýho.
Zdenek Malinsky (9781)|9.3.2011 11:03
No jasně, PDA syncne to, co je na serveru. Pokud na něm nemáš nastaveno, aby tam pošta zůstávala, tak po stažení do PC zůstane prázdná a to prázdno se stahne i do PDA. Takže buď používej imap, pokud ho umí volny.cz nebo si tam nastavit, aby po stažení zůstávala pošta na serveru. Nebo syncovat jen přes active sync/ win mob device center s PC.
bub_ce4you (10)|9.3.2011 11:24
Takže jestli to chápu dobře, tak ta pošta se jenom nestáhne jako třeba u stolního PC, ale vždycky se synchronizuje? A nejde někde ta synchronizace vypnout aby to ten e-mail jenom stahovalo?
mistm (477)|9.3.2011 12:07
Predpokladam, ze pouzivas POP3 - tak tohle bude spis v PC - v outlooku si nastav, aby nechaval postu na serveru a nemazal ji. Urcite to tam jde, jeden cas jsem to tak mel.

Jde o to, ze HD2 ti postu ze serveru nemaze, ale outlook po stazeni ano. Kdyz HD2 vidi, ze je posta smazana, tak ji smaze i u sebe - muj tip.
bub_ce4you (10)|9.3.2011 12:24
To vím, ale já tu poštu na tom servru nechci. Nejde jenom o účet u Volnýho , ale i firemní e-mail a těch nastavení je tam víc co by se pohádalo. Např. Notebook poštu stahuje a nechává kopie, ale stolní Pc stáhne a smaže. Na firemní nám chodí hodně souborů a schránka by se rychle zaplnila. Asi nejschůdnější bude ten e-mail poslat v kopii na ještě jiný e-mail a tam to nemazat a stahovat to jenom do PDA z něho. Škoda, původně jsem myslel, že se to bude chovat stejně jako stolní PC s Outlookem. :(
mistm (477)|9.3.2011 20:09
Jenze v tvem pripade kdyz stahnes postu z PC, tak ti na notebook vubec nedojde. To je velmi nesikovne reseni. Osobne mam preposilany vsechny maily na svuj gmail a ctu to pomoci IMAP. Odesilani z gmailu z jine adresy take funguje skvele, takze lidi zvenku ani nevi, ze mam gmail. V kombinaci s androidem velmi silne reseni.