Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Nefunkční Hard reset

Phil_ce4you (165)|7.3.2011 09:41
Zdravím, nějakým "šikovným" zásahem do registrů jsem si poškodil systém a HTC zůstává viset v boot screenu, čili mi jen svítí nápis HTC a je vymalováno.
Takže bych rád provedl HR, ale bohužel mi dle žádného dostupného návodu nefunguje. Trochu se mi to jeví, že mi nereaguje tlačítko Volume Up. Zkoušel jsem postupy: 1) Při vypnutém přístroji stisknu současně tlačítka Volume Up a Volume Down, k tomu tlačítko Power. 2) Při vypnutém přístroji stisknu současně tlačítka Volume Up a Volume Down, k tomu na zadní stěne Reset. Bohužel mi buď přístroj začne normálně bootovat, nebo mi skočí do Trikolory, ale to HR se prostě nedostanu. Dělám něco špatně, nebo je ještě jiný návod na HR?
Zdenek Malinsky (9781)|7.3.2011 11:20
Nejde to ani podle originálního návodu?
Phil_ce4you (165)|7.3.2011 11:28
No tam je popsáno to, co zde uvádím a co jsem dělal:

Provedení hardwarového obnovení původního nastavení
1. S vypnutým zařízením stiskněte a podržte tlačítka ZVÝŠENÍ HLASITOSTI a SNÍŽENÍ HLASITOSTI a pak krátce stiskněte tlačítko NAPÁJENÍ.
2. Držte stisknutá tlačítka ZVÝŠENÍ HLASITOSTI a SNÍŽENÍ HLASITOSTI, dokud se na obrazovce nezobrazí následující hlášení:
Tato operace...
3. Uvolněte tlačítka ZVÝŠENÍ HLASITOSTI a SNÍŽENÍ HLASITOSTI.
4. Stiskněte tlačítko ZVÝŠENÍ HLASITOSTI a proveďte hardwarové resetování, nebo stiskněte jiné tlačítko a resetování zrušte.

Čili nejde.
Ale podařilo se mi flashnout v "trikoloře" znovu ROM, takže je to ok, netušil jsem, že to půjde, když není systém zcela naběhlý.