Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: Nefunkční Hard reset

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Nov 2008

Zdravím, nějakým "šikovným" zásahem do registrů jsem si poškodil systém a HTC zůstává viset v boot screenu, čili mi jen svítí nápis HTC a je vymalováno.
    Takže bych rád provedl HR, ale bohužel mi dle žádného dostupného návodu nefunguje. Trochu se mi to jeví, že mi nereaguje tlačítko Volume Up. Zkoušel jsem postupy: 1) Při vypnutém přístroji stisknu současně tlačítka Volume Up a Volume Down, k tomu tlačítko Power. 2) Při vypnutém přístroji stisknu současně tlačítka Volume Up a Volume Down, k tomu na zadní stěne Reset. Bohužel mi buď přístroj začne normálně bootovat, nebo mi skočí do Trikolory, ale to HR se prostě nedostanu. Dělám něco špatně, nebo je ještě jiný návod na HR?
    Odpovídat lze po přihlášení

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Nejde to ani podle originálního návodu?

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Nov 2008

No tam je popsáno to, co zde uvádím a co jsem dělal:

Provedení hardwarového obnovení původního nastavení
    1. S vypnutým zařízením stiskněte a podržte tlačítka ZVÝŠENÍ HLASITOSTI a SNÍŽENÍ HLASITOSTI a pak krátce stiskněte tlačítko NAPÁJENÍ.
    2. Držte stisknutá tlačítka ZVÝŠENÍ HLASITOSTI a SNÍŽENÍ HLASITOSTI, dokud se na obrazovce nezobrazí následující hlášení:
    Tato operace...
    3. Uvolněte tlačítka ZVÝŠENÍ HLASITOSTI a SNÍŽENÍ HLASITOSTI.
    4. Stiskněte tlačítko ZVÝŠENÍ HLASITOSTI a proveďte hardwarové resetování, nebo stiskněte jiné tlačítko a resetování zrušte.

Čili nejde.
    Ale podařilo se mi flashnout v "trikoloře" znovu ROM, takže je to ok, netušil jsem, že to půjde, když není systém zcela naběhlý.

Podobná témata

1. clean reset/hard reset HP iPAQ hx2190
    Od free-bee v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 16-05-2008, 11:45
  2. Hard reset N50
    Od hanys2_ce4you v sekci Acer
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 06-07-2007, 11:21
  3. Hard reset
    Od Igor96 v sekci Zbývající PPC