Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

OziexplorerCE uložení tracku

svatekjar (1)|27.2.2011 18:50
V PDA mám Oziexplorer 2.34 a často létam ledadlem. Nikdy se mi nepovedlo uložit průběhem celého letu.
Nevíta kde mám v OZI nastavit aby se se uložil celý záznam tracku?
Aaaik (123)|28.2.2011 00:19
[quote=svatekjar]...kde mám v OZI nastavit aby se se uložil celý záznam tracku?[/quote]

File->Zaznam Tracku->Ukladat Track do souboru.

Navic je mozno kdykoliv "Ulozit stopu Tracku do souboru"

Je dobre mit nastavene cesty v Nastaveni(Mapy a Dat soubory+Soubory obrazu map)

kymiok (3)|17.6.2011 22:16
Tak se pomalu seznamuji s Oziexplorerem a narazil jsem na problém s ukládáním Tracku. Záznam tracku mi jde, ale když dám uložit track do souboru tak mi vyjede hláška:
Fatal application Erorr. Application Oziexploretr has performed an illegal operation and will be shut down.
Program: OziexplorerCE
Exception: 0xC000001C
Address: 8C88C9D0
a soubor se neuloží. Někdy se Ozi vypne. Poraďte co je špatně. Děkuji
Aaaik (123)|18.6.2011 18:09
Neco podobneho mi to kdysi taky hlasilo, ale uz si nepamatuju, cim to bylo, mozna nnastavit spravne cesty a nebo ve WM bylo zablokovane nahravani.

Jeste k predchozimu dotazu. Ozi CE NEZOBRAZUJE celou trasu, ktera je v souboru zaznamenana, ale jen poslednich X bodu, cela se teda da zobrazit ve stolni verzi(v PC).
kymiok (3)|20.6.2011 08:44
Jsem počítačový laik, kde nastavím cesty (a jak) a kde najdu WM a jak povolím nahráváni?
Aaaik (123)|20.6.2011 13:34
Cesty k souborum se nastavujou v Oziexploreru CE(v PDA) File->Nastaveni->Mapy a dat soubory(nebo Soubory obrazu map). WM=Windovs Mobil, operacni system, ale asi to budou ty cesty.
kymiok (3)|29.6.2011 14:34
Tak jsem to kontroloval a mám nastavené cesty takto:
k mapám: SDMM \App\OziexplorerCE\Maps
k datovým: SDMM \App\OziexplorerCE\Data + Zapnuto
a přesto mi to stále hazí hlášku:
Fatal application Erorr. Application Oziexploretr has performed an illegal operation and will be shut down.
Program: OziexplorerCE
Exception: 0xC000001C
Address: 8C88C9D0
Aaaik (123)|7.7.2011 14:38
Zkusil bych přesunout adresáře Oziho do Rootu(ven z App), taky nesnaší žadné "neobvyklé" znaky v názvech, ale to asi máš dobře.