Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Synchronizacia HTC - PC

certik_ce4you (12)|21.2.2011 17:24
Tak pani, skoro po roku som sa dostal k tomu, aby som uz konecne vyskusal aj ten najtvrdsi reset. A teda moj TD je ako batoliatko. Zalohy mam porobene, s tym problem nemam, ale co ma prve zabrzdilo je, ze neviem zosynchronizovat HTC s PC cez USB! Davnejsie som to riesil cez ActiveSync, ale teraz mi to vyhadzujechybu: Ze je to zablokovane preproblem s kompatibilitou! A neviem si s tym pomoct! No a teraz: Mam ho ako novy, je cas to aj vylepsit. Oplati sa to? myslim s nejakou novou ROM, pripadne, ako by ste riesili Vy, co ste urcite skusenejsi ako ja. Bedem velmi vdacny za kazdu radu, cital som clanky vzadu, ale po case som z tym zacinal mat problem, aby sa mi to este viac nepomiesalo v hlave, lebo by som aj ja potom potrebolval nejaky poriadny reset.
Najde sa tu jeden trpezlivejsi, co mi s tym trosku pomoze?

Dakujem!!!!
Sonic1 (20)|21.2.2011 21:32
Ak mas Windows 7 alebo Vista stiahni si http://htcmobile.cz/centrum-zarizeni-windows-mobile-61-pro-windows-vista/ Ak ti nenajde mobil, vypni si v nastaveniach USB Rychlejsi prenos. Ak chces CZ romku tak urcite Erzika 3.0 . SK ROM je iba ofiacialna, ktora ma komplet prelozene prostredie. Z ang. su slusne Energy, Natalya a Duttyho ROMky. Tie sa daju po cestit ci po slovencit teda Manila v nich.
certik_ce4you (12)|22.2.2011 20:46
Dakujem pekne, podarilo sa mi to zosynchronizovat.!