Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 2 z 2

Téma: problem s hotmail

tajchner
    Guest

Ahoj,

mam HTC Touch2. dlouhodobě jsem na nem pouzival emailovy ucet u hotmail. jelikoz jsem si nedavno zridil dalsi ucet na gmail, tak jsem si ho pridal do uctu na mem telefonu. a pri nastavovaní se mi libilo, ze se tam da nastavit aby se to synchronizovalo trebakazdejch 5 minut. tak jsemsi chtel neco podobnyho udelat u myho hotmailovyho uctu a ono to neslo. taxem dostal genialni napad, ze ucet smazu a pak ho zase vytvorim... taxem ho smazal, ale uz se mi nedari vytvorit, pokazdy, kdyz tam zadam uvodni udaje jako email a heslo, tak misto abych se dostal k dalsimu kroku, tak se mi pusti Opera a chce me to prihlasovat online do windows live... co mam delat???

dikes za odpovedi..Lukas
    Odpovídat lze po přihlášení

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Zkus smazat účet, udělat soft reset, pak nastavit, udělat soft reset a pak teprve stahuj poštu. Možná hotmailu vadí, že není jako hlavní. :?
    Odpovídat lze po přihlášení

Podobná témata

1. Hotmail server exchange
    Od mbiba_ce4you v sekci Windows Mobile 6.1 a 6.0
    Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 06-10-2010, 15:52
  2. Hotmail a správy.
    Od pdq v sekci Windows Mobile 6.5
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 05-09-2010, 22:56
  3. Windows Live (Hotmail)
    Od Horst Fuchs v sekci Zbývající zařízení E-TEN