Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Koncim s Psionem, jdu do iPAQa... Poradte

null (0)|10.6.2002 00:50
Cau!

I kdyz mi to rve srdce, ten topic je pravdivej. Naprosta mrtvost deni okolo Psionu me donutila k tomuto (aspon pro mne) srdceryvnemu kroku. Mam Mako, pred tim jsem mel Revo 8MB. Jsou to super stroje, ale podsviceni, barva, vetsi mnozstvi softu proste chybi...
Tak bych poprosil o radu. Chtel bych nejak rozumne zacit, to znamena koupit na inzos nejakou 3630. A tady mam par otazek...
1. Je to velky riziko kupovat PAQa timto zpusobem? Muze byt neco v cudu, aniz bych to poznal pri letmem testovani? A na co se pripadne zamerit?
2. Je dulezite aby mel v sobe PPC2002, nebo si to budu schopen sam flashnout?
3. Na Psionu jsem si docela v pohode programoval (hobby) v OPL. Je development pro PPC v necem komplikovanejsi? Jako treba drahej SDK nebo tak?
4. A vezmete me mezi sebe :-)))

Diky Jiri
gootchick (14)|10.6.2002 10:08
1) Nemyslim ze by to bylo velky riziko. Ja bych se podival na display na existenci vadnych pixelu, testnul bych vydrz baterie a skusil uploadnout soft do iPaqu. Kdyz by mel iPaq USB kabel a CF jacket povazoval bych to za vyhodu.

2) Je vyhoda mit PPC 2002 ale jinak je flashovani v pohode - teda pokud nenainstalujes beta verzi 2.07 :-) final je 2.14

3) SDK je Microsoft Windows CE embedded Visual Tools 3.0 a je zdarma - programovaci jazyk je Visual Basic a C, existuji i jine programovaci jazyky. Zde je link na PocketPC 2002 SDK

4) ale jo [:D]
DD_ (331)|10.6.2002 12:37
Koupe na inzerat neni problem, skutecne to xce prohlednout ten display jestli neni poskrabanej atd, a pak baterka problem je ze to se dost blbe testuje okamzite, to je otazka hodin nez zjistite jak dlouho to skutecne vydrzi. USB kabel urcite vyhodou ale neni problem ho za nejakych 300Kc dokoupit. Stejne tak CF Jacket.

PPC2002 vyhodou, ale jak jiz bylo uvedeno neni jediny problem ten system tam naflashovat. Sam sem si to delal a problehlo to bez problemu.