Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

GEOCACHING

grenade8977 (7)|21.2.2011 13:07
Prosim Vas, provozuje nekdo tuto aktivitu s timto pristrojem? Nemohl by tady nekdo napsat navod? Na strankach www.geocaching.com jsem si nasel nejake informace, bohuzel nevim, jak je zacit pouzivat. Ze stranek je mozne stahnout do GPS ci WM 7. :-(
Za jakekoliv info predem diky.
Bruca_ce4you (19)|21.2.2011 15:12
Ahoj,

první věc, co ti asi doporučím jsou stránky https://www.geocaching.cz
hned na hlavní straně najdeš "doporučenou četbu". je záhodno si to dvakrát či třikrát přečíst.

abys získal souřadnice keší, musíš být registrovaný na geocaching.com. bez registrace se ti prostě nic podstatného neukáže.

pokud jde o program pro WM, mám ozkoušené GCzII
http://www.nicque.com/pqz/GCz.htm

měj se a užij si hledání. mně zrovna chcípla gpska v telefonu, takže mám po legraci :(
L.
grenade8977 (7)|21.2.2011 20:43
Ahoj, stejny program jsem dneska pouzil taky.Bohuzel jedine,co jsem pouzil byl radar,kdyz jsem rucne zadal souradnice.Na strankach geo....com registrovany jsem.Kdyz spustim progam,v zakladni nabidce mi nic nejde najit. Vsechno je failed,kdyz vlozim jmeno autora,nazev kesky atd atd. Furt nic. V nastaveni jsem nastavil login s heslem,bohuzel nevim ....
baron_cz (74)|22.2.2011 00:31
Souřadnice nikam nezadávej, seznamy keší si stahuj v programu z netu dle aktuální polohy GPS nebo podle nejbližší obce ( můžeš si to doma postahovat přes wifi ) apod. Pročti si nějaký návod, třeba tady nebo ještě zde.

Pro používání potřebuješ připojení k netu ( minimálně ke stahování seznamů a popisů ke keším ), ale jak píšu, můžeš si to před lovem postahovat doma nebo někde na free wifi.

Další věc, je třeba mít stále aktuální verzi, momentálně je 0.2.35.71, starší verze vždy po změnách na GC.com nefungují.
grenade8977 (7)|22.2.2011 09:25
Super, uz vsechno funguje! Jediny problem byl, ze jsem mel verzi .41 a nejnovejsi je 71. Reinstaloval jsem dany soft a uz vse bezi jak ma, kesky se mi stahuji.
MOOOOC DEKUJI ZA POMOC! Vzhuru ke keskam :-)

BTW: jak jsi psal na zacatku, ze ti odesla GPS, taky jsem mel ten problem, zanesl jsem ho reklamovat a do 13ti dnu jsem mel doma opraveny tel :-)
Bruca_ce4you (19)|22.2.2011 15:25
K GPSce "na výletě" - já nemám jít reklamovat kam, protože mám telefon už dloooouho po záruce.
ještěže mám doma externí BT GPS. tak budu zas moct lovit
měj se, a jsem rád, že se podařilo!
L.