Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Restartování HTC Diamond 2 ( Vyřešeno !!! )

MrPierc (41)|20.2.2011 13:48
Dobrý den,
již několikrát jsem flashoval cizí ROM a nebyl žádný problém. Asi jsem náhodou na SD kartě smazal RUU_Wraper nebo něco podobného. Po restartu mi nabíhá pouze HTC DIAMOND2 logo a pak se restartuje mobil - stále znovu a znovu.

Mám v mobilu SPL-1.83. Olinex. Zkoušel jsem nahrát i jiné ROMy, instalace proběhne bez problému, ale po restartu mobil opět ukáže jen HTC logo a restartuje se dokola.

Před tím jsem nainstaloval ovladače pro Win 7 64 bit z XDA, formátoval přes mtty. A nyní nemohu dál.

*** Ještě jednou jsem zkusil nahrát jinou ROM: ROM - WM6.5/WM6.5.x - CZ - EržikaD2
Nyní se stále restartuje jako před tím, jen místo loga HTC je obrázek Eržiky ...

** Nemůže to být tím, že nemám ROMku na hranou na SD kartě a pouze ji instaluji z PC ? Jenže na SD kartu se nemohu dostat přes PC, protože se právě HTC stále restartuje a nemohu se připojit přes activesync.
mistm (477)|20.2.2011 13:59
tohle se mi take stalo. Mel jsem TP2 a flashoval sem taky dost ROMek - to neni asi ten duvod, duvod bude proste smula :-) Vyresil jsem to tak, ze jsem z bootloaderu nahral stock spl, ofiko ROM a poslal zarizeni na reklamaci ... tam vymenili zakladni desku a pristroj fungoval dal.
MrPierc (41)|20.2.2011 14:03
Tak to je blbé řešení :-) Přesto děkuji za reakci.

Nepomohlo by třeba koupit čtečku na tu micro SD kartu a nahrát ROMku tam ?
MrPierc (41)|20.2.2011 16:44
Problém vyřešen ! Nainstaloval jsem originální EN ROM od HTC = RUU_Topaz_HTC_WWE_EastEurope_1.39.479.2_Radio_Signed_Topaz_61.20t.25.10_3.43.25.19_Ship.exe

Pak jsem jen flashnul neoriginální ROMku ErzikaD2_3.0_WM65x_21684_CZ_Sense_2.5 a funguje to !