Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Office2010 64bit: inst. WMDC 64 bit nelze, SPĚCHÁ

audis (98)|20.2.2011 11:48
prosím o radu: mám w7 64 bit, office2010 64 bit, při pokusu o instalaci synchronizačního windows device mobile center 64bit se instalace ani nerozběhne a obdžím tuto hlášku:

zde jsem se dočetl snad správně http://support.microsoft.com/kb/980513/cs , že prostě 64 bit 2010ky nelze synchronizovat outlook s pocket pc.

1) to jako fakt? ja synchronizace svého pocket pc s outlookem jsem skoro životně závislý. co mám dělat? tomu se mi snad ani nechce věřit. dříve to šlo a ted to nejde.

2) při pokusu instalovat Windows device center 32bit mi instalator napíše instalační balíček není podporován tímto typem produktu. Obratte se na vašeho dodavatele produktu a instalace neproběhne.

Co mám prosím dělat? synchronizovat potřebuju :evil: :evil: :oops:

Přešel jsem z office 2003 na 2010 a očekával jsem zlepšení práce na všech frontách ale zatím řešim jen samé problémy. že já blbec... :-(
audis (98)|20.2.2011 12:04
vyřešené tema zde http://support.microsoft.com/kb/980513/cs


vrrrrr, a to za to chtějí prachy. k smíchu.
audis (98)|20.2.2011 12:04
jdu nainstalit office 2010 32bit
audis (98)|20.2.2011 13:49
nainstalit jsem office2010 32 bit.

při pokusu o instalaci WDMC 32 bit píše, že balíček není podprován tímto typem procesoru.

při pokusu o inst. WDMC 64 bit, něco to začně dělat skrytého, v systray proběhne dialog že se instalují ovladače, pak ten dialog napíše že neuspěšně a nic se neděje. žádný instalační obvyklý pruvodce nenajede.

Co mám dělat abych synchronizoval s WDMC a outlook 2010?

to mám windows 7 64bit dát pryč a dát místo něj 32 bit verzi?
mistm (477)|20.2.2011 13:56
urcite ne. Me fungovalo WMDC 64bit pod myma W7 64bit bez problemu. Nerek bych, ze to ma neco spolecneho s tema office. Zkusil bych na netu hledat neco konkretne o instalaci WMDC 64bit na win s popisem tveho problemu. Pripadne zkusit z cache windows driveru smazat ty stare 32bitove. Mozna zkusit nainstalovat WMDC ve stavu nouze? To tak placam, co mi prijde na mysl. Pokud mas NOD32, nezapomen vypnout firewall nebo pridat vyjimku pro WMDC (uz nevim ktery port presne).
audis (98)|20.2.2011 14:05
jak a kde a co smazat z chache ty staré?
audis (98)|20.2.2011 14:38
[h]vyřešeno, synchronizace jede! [/h]
takže: shrnutí: mám windows7 64 bit, office 32 bit,
1) spustte instalátor wdmc-64 bit pro instalaci Windows device mobile center.
2) začne se něco dít ale moc toho nebude na obrazovce ukazovat a ani se neukáže nějaká hláška že bylo úspěšně nainstalováno. v systray se ukáže, že instalace neproběhla, protože zařízení bylo odpojeno. nelekejte se, to je v pořádku. Sice to nebylo vidět, ale wdmc se skutečně správně nainstaloval!!
3) připojte svoje pocket pc, začnou se samočinně instalovat další věci a otevře se Centrum zařízení windows mobile..., což je to co jsme chtěli!!
edit 4) pro jistotu restart pc a pocketpc
5) synchronizace funguje.

Já sem zmatkoval, protože pruběh instalace wdmc neměl obvyklý průběh, takže MS mi dluží tři hodiny mého života. hlavní je menit to, na co jsou uživatelé zvyklí a co funguje a dělat jim zmatky.