Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Po kompletni zaloze je vsechno duplicitni..

Orloj_ce4you (299)|24.8.2004 12:45
Kvuli nefunkcnosti zvuku u kalendarnich pripominek jsem udelal komplet zalohu PPC a hard restet. po obnove dat se ale vsechny polozky v kalendari a dokonce i budik zduplikovali. u budiku to docela vadi, protoze kdyz ho prenastavim na jiny cas, ten puvodni stale zustava, i kdyz neni videt. To je nejaka chyba Otlouku na PPC, nebo spatny zalohovaci system na FSC Loox 410? a co s tim jde proboha delat? napadlo mne dalsi hw reset nez obnovy z karty a sesynchronizovat s PC otloukem, ale nejak bych byl radsi kdyby to fungovalo jak ma.. Poradte pls, dekuji
Orloj_ce4you (299)|25.8.2004 14:44
Prosiiim... to opravdu nikdo neporadi? Budik ktery nejde vypnout je vazne k nas.ani... Vypnul jsem puvodni a ten neviditelny duplicitni vesele zvoni dal.. zeby dalsi hard reset? takhle jsem si "beginig of beautifull friendship (jak pise FSC na obalu od looxe)" opravdu nepredstavoval.. po mesici fungovani jiz druhy HW reset.. a to s nim nedelam zadne vylomeniny :-(
PavelR. (2184)|25.8.2004 15:08
... začal bych tím, že bych na zduplikované databáze pustil utilitku Check Notifications od Scary Bear Software.

PavelR.
Orloj_ce4you (299)|27.8.2004 08:01
Dekuji. Prima aplikace.
Pavel Koza (4761)|27.8.2004 08:08
[QUOTE="Orloj"]Dekuji. Prima aplikace.[/QUOTE]

...a pomohla?
Orloj_ce4you (299)|27.8.2004 08:35
pomohla. nasla duplicitni budik, ktery nebyl odjinud videt a ten uz nezvoni. jsem rad ze nemusim kazdy den vstavat v 7.30 :)) teda lespon myslim ze to co jsem smazal byl ten budik. ale nezvoni, tak snad jo