Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Android pro HTC HD mini !

carl0s (6)|16.2.2011 19:17
Už jsou tu první záblesky [color=green]Androidu[/color] pro miniho ! :)

Sledujete xda-developers.com
Android / Linux port for PHOTON

---------------------------------
Osobně jsem otestoval a jede! Sice nefunguje všechno, ale to věřím, že se časem vychytá! ;)

Android se spouští z SD karty! Problém je s [color=red]podporou karet[/color] na kterých to běží!
Osobně jsem vyzkoušel čtyři karty a až na [color=red]2G Kingston[/color] jsem to rozjel!
2G Sandisk, 1G Sandisk a 2G Noname mi vubec nefungovali !!
_Amos_ (368)|16.2.2011 22:41
No trochu nepříjemný je, že už nepokračuje Cotula a tím ten projekt přišel o hlavního šéfa, tak věřme, že to někdo dotáhne do konce!
carl0s (6)|27.2.2011 16:56
carl0s (6)|29.4.2011 23:35
Tak a je to tu! použitelná verze Androida! :)

Instalnul jsem si i Angry Birds! :)

akak (12)|4.5.2011 15:44
Jsem lama, nenasel by se postum jak to tam dostat uz me ty widle lezou na nervy:))
diky.............hee uz to maka:))..............ale zere to baterku jak cert........:))
carl0s (6)|14.7.2011 17:01
Vyšla další verze [color=green]androida[/color] pro miniho a už docela použitelná!
Veškeré info naleznete zde:
http://code.google.com/p/photon-android/
_Amos_ (368)|22.7.2011 10:09
Po čase jsem zatoužil se mrknout co je nového a koukám, že android začíná dorůstat. Takže jsem vyzkoušel a dá se říci, že je to již použitelné. Tak pár zkušeností:

  • Když poprvé přejdu z adroida zpět do windows, tak se mi změnil čas ve windows na rok 2043, změnil jsem zpět a pak už to ty rebooty zvládá v pohodě[/*]
  • Android neskutečně žere baterku, nevím jestli to je tím, že si s tím furt hraji, ale zdá se mi, že to není jediný důvod[/*]
  • Baterka se celkově chová divně, někdy při nabíjení neukazuje, že nabíjí, jindy zase nabíjí, když nenabíjí, ale to je snad známý problém[/*]
  • Stáhnul jsem si z android marketu aplikaci fast reboot a přepínání mezi "A" a "W" je pak hračka[/*]

Za pokus to rozhodně stojí, vždyť se rozbalí jen pár souborů na paměťovou kartu a spustí se to, žádné následky na windows romku to nemá. Já do toho šel když jsem plánoval HR své romky, abych si ji pročistil a HR nakonec neměl žádný vliv na nastavení "A", které jsem si předtím udělal.

Kdyby se nějak dali synchronizovat sms a seznamy hovorů, tak je to super duální věcička...


ms.nomi (117)|22.7.2011 12:47
Ahoj.

Šílená spotřeba energie je daná tím že Android u těchto portů běhá z pam. karty.
Dokud to nepůjde "flashnou" jako ROM tak s tím nic neuděláme a spotřeba prostě taková bude :(
carl0s (6)|5.9.2011 21:48
A máme tu další verzi! ;)
Na plnou baterku se s tím dá i půl dne pracovat :cool:
Fanda23 (2)|10.10.2011 14:40
Dobrý den jsem majitelem HTC HD mini mám problém s nainstalováním MMORPG her na mobil z android marketu konkrétně
Star Legends když po stažení dám instalovat tak mi to hlásí že se to nedá nainstalovat ale angry birds sem nainstaloval uplně v poho tak nevím co stím. poradte
Fanda23 (2)|11.10.2011 19:47
halo je tu někdo
ratta_ce4you (1)|15.2.2012 20:32
Ahoj,

má někdo zkušenost s novou verzí?


xda.developers