Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: Možnost downgradu HTC 7 Pro na Windows Mobile 6.5

Nováček
    Registrace
    May 2006

Zdravím přátelé,

vzhledem k faktu, že Windows Phone 7 neposkytují možnost spuštění programů vytvořených pro Windows Mobile je nasnadě otázka: Jak to bude s náma konzervativcema, kteří máme svý ověřený, zaběhnutý programy a nechce se nám přizpůsobovat se novému systému a chceme radši telefon přizpůsobit starému systému?

bude možnost downgradu? pokud ano a pokud už se to někde řešilo (a já to nenašel) pak prosím o odkaz či více info - budu vám vděčen protože bych rád pořídil práve HTC 7 Pro a jediné co mě odrazuje je právě nový systém :-(

M.
    Odpovídat lze po přihlášení

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

Bohužel není a v dohledné době nebude, pokud se toho vůbec někdy dočkáme. Je mi líto...

Starousedlík SMob Avatar uživatele tomsoft
    Registrace
    Apr 2008

Pokud chceš nové zařízení a pokud to bude HTC, tak si kup HD2.
    HTC 7 s možností WM6.5 asi nikdo předělávat nebude. I když .... již nyní je možné celkem plnohodnotně používat na HD2 WP7, tak se nevylučuje opak, ale v tom případě bych si asi nekoupil HTC 7.
    Alternativy k programům pro WP7, které byly pro WM stále přibývá, takže v blízké budoucnosti budou všechny známé programy i pro WP7.

Podobná témata

1. Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 23-11-2008, 19:05
  2. Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 19-11-2008, 10:02
  3. Windows Mobile 6 Standard vs. Windows Mobile 6 profesional
    Od fablok_ce4you v sekci Zbývající SMP
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 10-02-2008, 14:50
  4. Společnost Microsoft již brzo uvede Office Mobile 6.1 pro Windows Mobile 6
    Od Zdenek Malinsky v sekci Windows Mobile a Windows CE