Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: Nedrží spojení GPRS ani Wi-Fi po zhasnutí LCD

Nováček
    Registrace
    Jul 2008

Zdravím, mám problém že pokud jsem připojený na ICQ (vyzkoušel jsem snad všechny kecálky) buď přes GPRS nebo přes Wi-Fi a při nečinosti zhasne LCD tak se asi v rámci úspory baterie odpojí od ICQ.Některé kecálky se dali nastavit aby se zase připojily ale většinou se buď nepřipojily nebo ano ale nenaskočily kontakty.
    Potom jsem si všimnul že to stejné mi dělá i Opera pokud zhasne LCD tak po zapnutí se opera zvře.
    Potřebuji abych měl ICQ zaplé pořád i když na telefon nešáhnu třeba 20 minut nevíte jak tohle to vyřešit?
    Když jsem měl ještě motorolu MPX200 tak to jelo i tři hodiny bez výpadku tak možná by stačila nějaká úprava registrů aby to nepadalo.
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob Avatar uživatele tomsoft
    Registrace
    Apr 2008

U Wifi, pokud chceš, aby bylo aktivní i když je v zařízení ve režimu spánku, tak upravy tyto registry
    [HKEY_LOCAL_MACHINE\System\CurrentControlSet\Contro l\Power\State\Suspend\{98C5250D-C29A-4985-AE5F-AFE5367E5006}]
    bude tam 0, tak ji změň na 1
    U GPRS to bude podobné, ale nevím v kterém klíči je....
    Jinak na to existuje nějaký Tweak program, který aktuvuje tuto volbu taky.

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Pri vypadku, ztrate signalu se po jeho opetovnem naskoceni/nalezeni choval nejspolehliveji Agile Mesenegr (mnohokrat overeno v metru). Myslim automaticky.

Podobná témata

1. Automatická aktivace GPRS spojení
    Od mafo_ce4you v sekci + Komunikace & Synchronizace
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 08-06-2006, 13:02
  2. GPRS spojeni pres SE K700i
    Od Nukem v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 04-01-2005, 16:16
  3. Spojeni PocketPC>S45>GPRS>oskar
    Od v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq