Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Nedrží spojení GPRS ani Wi-Fi po zhasnutí LCD

cputakt (5)|13.2.2011 17:30
Zdravím, mám problém že pokud jsem připojený na ICQ (vyzkoušel jsem snad všechny kecálky) buď přes GPRS nebo přes Wi-Fi a při nečinosti zhasne LCD tak se asi v rámci úspory baterie odpojí od ICQ.Některé kecálky se dali nastavit aby se zase připojily ale většinou se buď nepřipojily nebo ano ale nenaskočily kontakty.
Potom jsem si všimnul že to stejné mi dělá i Opera pokud zhasne LCD tak po zapnutí se opera zvře.
Potřebuji abych měl ICQ zaplé pořád i když na telefon nešáhnu třeba 20 minut nevíte jak tohle to vyřešit?
Když jsem měl ještě motorolu MPX200 tak to jelo i tři hodiny bez výpadku tak možná by stačila nějaká úprava registrů aby to nepadalo.
tomsoft (2734)|13.2.2011 18:53
U Wifi, pokud chceš, aby bylo aktivní i když je v zařízení ve režimu spánku, tak upravy tyto registry
[HKEY_LOCAL_MACHINE\System\CurrentControlSet\Control\Power\State\Suspend\{98C5250D-C29A-4985-AE5F-AFE5367E5006}]
bude tam 0, tak ji změň na 1
U GPRS to bude podobné, ale nevím v kterém klíči je....
Jinak na to existuje nějaký Tweak program, který aktuvuje tuto volbu taky.
Zdenek Malinsky (9781)|14.2.2011 05:59
Pri vypadku, ztrate signalu se po jeho opetovnem naskoceni/nalezeni choval nejspolehliveji Agile Mesenegr (mnohokrat overeno v metru). Myslim automaticky.