Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

ACER n311 - staré rom 1.00.08 - 1.00.24

icecat (156)|12.2.2011 16:24
Ahoj, přišla mi žádost o poslání starší romky k n300. Už toto pda nevlastním několik let, ale stále mám v datovém archivu uložené rom 1.00.08 - čínské (z vlastní zkušenosti doporučuji pouze milovníkům sypaného čaje;) ), 1.00.15, 16, 22, 22 Mabolas, 23 a 24. Takže pokud budete něco z toho potřebovat, dejte vědět a já to někam nahraju. Než SZ, raději pište na tomas.lizner zavinac seznam tecka cz, jinak riskujete, že odpovím třeba až za půl roku:)

//edit: ještě dodatek - jestli mi budete psát mail, uveďte prosím, že jde o toto vlákno z ce4you, že jde o rom k n300 a o jakou konkrétní rom máte zájem.

...Že je zbytečné to sem vůbec psát? No teď mi přišel mail od nějakýho zjevně sjetýho týpka, at mu "upnu nejaky spolehlivy firmware, dakujem" Teprve po další komunikaci vyšlo najevo, že mu jde o n300 (pro vysvětlení mám i jiná zařízení a firmwary k mnoha dalším věcem a na různých fórech jsem řešil firmwary např. k ipaq 214, palm treo, iriver coverstory atd, takže takovýhle anonymní mail je dost o ničem!).

Dále po mailu nebudu 1 on 1 řešit, který firmware je nejspolehlivější, od toho je dost odkazů zde na ce4you, takže stačí nebýt líný a číst. Dále dotazy jaké rom vůbec mám také neodpovídám (je vážně tak složité přečíst si první dva řádky původně třířádkového postu?? :dead: ) A úplně na závěr předpokládám, že člověk, co mě píše o některou z uvedených rom, ví, co je to rom, co jsou windows mobile a jakou má verzi rom a wm ve svém pda (opět může čerpat vědomosti na ce4you). Pro vysvětlení předchozí věty doplním, že mi objasnil, že má teď wm 6.1. a chtěl by zkusit wm 6.5., takže proto abych mu poslal nějakou z těch rom... :!:

To je na mě trochu moc :-)

//edit2: Takže jsem překonal vrozenou lenost, romky jsem zabalil, zapakoval do jednoho souboru a uploadnul na ulozto.cz

http://www.ulozto.cz/7868423/acer-n300-rom-7z - obsahuje všechny uvedné rom s výjimkou té čínské s ohledem ta toho týpka, co mi posílal ten zmíněný mail (vsadím boty, že ještě dneska by se jinak začal učit čínsky...) Pokud chcete, reuploadněte to i jinam. Pokud to z ulozto zmizí, dejte mi vědět. Co se dalších dotazů ohledně rom a n300 týče, čtěte CE4YOU!!! Najdete tu vše.